3 veidi kā ietaupīt, dodoties no mājām uz darbu

sms kredītsLai gan varētu šķist, ka ceļš, ko pavadām no mājām uz darbu, ir salīdzinoši neilgs, piemēram, pusstunda, tomēr šajā īsajā laika sprīdī mēs veicam diezgan daudz lieku pirkumu. Un mēneša griezumā tā ir jau diezgan liela naudas summa.

Vērts pieminēt, ka par ietaupīto naudu ikviens no mums varētu jau pēc apmēram pusgada doties sapņu ceļojumā vai arī iegādāties kādu noderīgu lietu, un nebūtu jāizmanto, piemēram, sms kredīts, kas gan dažās situācijās ir ļoti noderīgs.

Šajā rakstā pastāstīsim, kuras ir tās trīs lietas, kurām cilvēki mēdz tērēt visvairāk, turklāt laikā, kad no darba dodas uz mājām (vai otrādi).

Kafija, kafija un vēlreiz kafija

No rītiem pie benzīntankiem mēdz veidoties rinda ne tikai tāpēc, lai varētu ieliet degvielu, bet arī tāpēc, lai iegādātos kafiju un dažādus našķus. Tas pats ir novērojams arī pie kioskiem.

Liela daļa cilvēku ir pārāk aizņemti, lai mājās nobaudītu kafiju, tāpēc izvēlas to iegādāties ceļā uz darbu, kas, protams, nav nekas slikts, bet ja mēs mēneša griezumā parēķinām, cik daudz naudas līdzekļi tiek atvēlēti kafijas iegādei, šī summa ir gana iespaidīga!

Ja, piemēram, esi pieradis katru darba dienu iegādāties vienu kafijas krūzi, un mēnesī ir vidēji 20 darba dienas, un vienas kafijas krūzes cena ir apmēram 2 eiro, tas nozīmē, ka mēnesī kafijas iegādei ārpus mājas tērē apmēram 40 eiro.

Pusgada griezumā šī summa jau ir 240 eiro. Pietiekami, lai iegādātos jaunu kafijas automātu mājai.

Pastaiga vai auto

Liela daļa cilvēku dodas uz darbu ar auto, neskatoties uz to, ka līdz darbam ir tikai 5 minūtes. Tas laiks, ko bieži vien pavadām sastrēgumos, padara šo procesu vēl ilgāku un nepatīkamāku.

Iespējams, arī tev ir laiks padomāt, vai nevajadzētu automašīnas vietā izvēlēties došanos uz darbu ar kājām. Tādā veidā ne tikai ietaupīsi naudas līdzekļus, bet arī būsi ieelpojis svaigu gaisu un varēsi ar jaunu elpu sākt dienas darbus.

Ēdienreizes ārpus mājas

Ir darba vietas, kas piedāvā saviem darbiniekiem bezmaksas ēdināšanu, taču vairumā gadījumu darbiniekiem ir pašiem jādomā par maltītēm dienas laikā. Tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kur var paēst pusdienas, pārlieku nepārmaksājot.

Tāpat arī ēdiena līdzņemšana uz darbu ir apsverama ideja, jo tādā veidā varēsi gan ietaupīt naudas līdzekļus, gan arī pusdienās baudīt paša pagatavotu un veselīgu maltīti, pats izvēloties sastāvdaļas.

Šīs ir tikai dažas no pozīcijām, kas mums ļautu ietaupīt dienas laikā, tādā veidā sakrājot gana lielu naudas summu, lai varētu doties kādā ceļojumā vai iegādāties noderīgas lietas sev vai ģimenei.