5 greznākie auto pasaulē

luksus autoAuto pasaule ir ne tikai praktiska un paredzēta tikai pasažieru nogādāšanai no punkta A uz B, bet arī ekskluzīva, elpu aizraujoša, ātra un arī dārga. Pasaules auto ražotāji, to pasūtītāji un kolekcionāri katru gadu rada jaunus, neatkārtojamus un ekskluzīvus auto modeļus, kuri ātri vien iegūst pasaules slavu un apbrīnu. 

 

Šajā rakstā apskatīsim vienus no pieciem pasaules greznākajiem un dārgākajiem auto, ar ko tie ir īpaši, un kāda ir to tirgus vērtība. 

Auto pasaules elegance – Aston Martin One-77

Viena no pasaulē visdārgākajām mašīnām ir Aston Martin One-77. Tā tirgus cena ir 1.800.000 ASV dolāri. Eksluzīvu auto fani to raksturo kā vienu no skaistākajām automašīnām, kādu nācies redzēt, jo tā iznes sevi kā elegances paraugu. Dizains ir tas, ar ko tā lepojas un liek noelsties īstiem skaistuma mīlētājiem. 

Aston Martin One-77 maksimālais ātrums ir 320 km/h.

 

Zvērīgs skaistums un ātrums – Ferrari Laferrari

Ferrari Laferrari maksā 1.300.000 ASV dolārus. Auto mīļotāji stāsta, ka no malas skatoties vai ieklausoties tās skaņās, tā izskatās un rūc kā zvērs. Ferrari Laferrari ir pievilcīga sporta mašīna, kuras maksimālais ātrums ir 350 km/h. 

Zem zvērīgā ārējā skaistuma ir arī spēcīgs elektriskais motors, kas ir ekoloģisks, tādejādi padara šo auto kā vienu no tiem, kas ir nekaitīgs apkārtējai videi. 

 

Pasaules retums – Pagani Zonda Cinque Roadster

Pagani Zonda Cinque Roadster ir arī viena no dārgākajām un greznākajām automašīnām pasaulē. Dārgums atspoguļojas arī tās cenā – tā maksā 1.800.000 ASV dolārus. Pagani ražotāji nav izlaiduši plašu sēriju piedāvājumu šim modelim, tāpēc tās ir vienas no pasaulē retākajām mašīnām. 

Pagani Zonda Cinque Roadster maksimālais ātrums ir 370 km/h. 

 

Filmu zvaigzne – W Motors Lykan Hypersport 

Ja esi redzējis filmu “Ātrs un bez žēlastības” 7. daļu, tad noteikti pamanīji epizodi, kurā skaists, luksusa auto pārlido pār Dubajas debesskrāpjiem – tā savu pasaulīgo slavas gājienu uzsāka Lykan Hypersport. Auto ir īpaši grezns un ar īpašām detaļām – gaismu lukturi, kuri ir noklāti ar dārgakmeņiem, nepārspējams luksus salons, tehnoloģijas un iespējas. 

Tam ir 3,7 litru sešu twin-turbo cilindrs, 770 zirgspēki un griezes moments līdz pat 960 Nm. Auto superātrums var šokēt – 2,8 sekundēs tas spēj sasniegt 100 km/h, bet maksimālais ātrums ir iespējams līdz pat 386 km/h. 

 

Koenigsegg CCXR Trevita

Vai spēj iztēloties automašīnu, kura maksā 4.8 milijonus ASV dolāru un ir kā sērijveida ielas auto? Koenigsegg Trevita modelis ir saražots tikai trīs eksemplāros visā pasaulē, un to ir radījis zviedru ražotājs. 

Pats auto ir darināts no oglekļa šķiedras un dimanta putekļiem, bet virsbūve ir no karbona un burtiski pārklāta ar dimantiem. 

Automašīnai ir ne tikai spēcīga āriene, bet arī iekšiene – tai ir 1017 Zs un 759 Kw jauda. Zem motora slēpjas 4,8 litru V8 twin-turbo motors. 

 

greznībaParūpējies par savu auto

Auto ražotāju izdomai nav robežu un ekskluzīvi grezno auto ražošana tiem ir ikdiena un bieži vien mūža darbs.

Kamēr aizdomājamies par eleganto, dārgo un luksusa veida auto pasauli, ieskaties un pārbaudi vai Tavai automašīnai nekā netrūkst – parūpējies, lai tā būtu lieliskā tehniskā stāvoklī, tīra un spodra, un lai tai būtu aktīva OCTA polise, kuras izmaksas vienmēr var ērti pārbaudīt ar OCTA kalkulatoru. 

OCTA kalkulators ir ērts un lielisks veids kā ietaupīt Tavu laiku, meklējot īsto, lētāko un labāko apdrošināšanu savam auto.