5 ieteikumi, kā atjaunot savu garderobi atbilstoši gadalaikam

patēriņa kredīts internetāMainoties gadalaikam, mainās dominējošās krāsu gammas, līdz ar to arī modes tendences. Veikalu piedāvājums nepārtraukti mainās, tādēļ bieži vien apjūkam, aizmirstot, ka svarīgākais  ir apģērba praktiskums un konkrētā laika aktuālās tendences. 

Raksta turpinājumā dalāmies ar 5 ieteikumiem, kā atjaunot savu garderobi atbilstoši gadalaikam:

  • Melns un balts

Baltās un melnās krāsas kombinācija ir klasika, kas nekad neizies no modes. Droši varat savā garderobē atstāt jau aizgājušo sezonu balto un melno krāsu drēbes, pie kurām varat pieskaņot konkrētā laika posma aktuālos toņus. Pie melna un balta piestāv itin viss. Tikpat aktuāli vienmēr bijuši arī apģērbi ar melniem vai baltiem rakstiem. 

  • Jaunās un vecās garderobes mijiedarbība

Neuztveriet garderobes atjaunošanu kā atbrīvošanos no tās pašreizējā satura – saskaņojiet, analizējiet, domājiet! Varbūt kādas no biksēm varat pārvērst šortos, džemperi pārvērst vestē vai jaunu šallīti saskaņot ar jau iepriekš pirkto blūzi. Ne vienmēr nepieciešams iegādāties jaunus un dārgus apģērbus. Ja šobrīd savā skapī neredzat neko, ko varētu atsvaidzināt, pieaiciniet palīgā draudzeni vai apģērba ekspertu – tie izvērtēs Jūsu pašreizējo drēbju skapi.

  • Klasiski, vienmēr noderīgi apģērbi

Vienmēr aktuāla ir melna klasiska kleita, kuras izskatu varat mainīt ar aksesuāru palīdzību. Tāpat garderobei vajadzētu pievienot klasiskus džinsus, kas rada labu bāzi konkrētā brīža aktualitātēm. Centieties savā garderobē paturēt klasiskus, vienmēr noderīgus apģērbus, kurus varēsiet jebkurā brīdī atsvaidzināt, piešķirot tiem jaunu elpu.

Tāpat ir ar kurpēm – iegādājieties klasiskus un praktiskus apavus, piemēram, melnas kurpes uz maza papēža. Ja veidosiet klasisku un universālu drēbja skapja saturu, pavisam noteikti varēsiet ietaupīt un jau drīz veikt kādu lielāku pirkumu. 

Ja tomēr Jums jau tagad nepieciešamas finanses kādam lielam un nopietnam pirkumam, apskatiet tādu iespēju kā patēriņa kredīts no https://www.ladyloan.lv/aizdevumi/paterina-kredits. Tas var  apmierināt Jūsu vēlmes uzreiz, taču ņemiet vērā, ka tās ir nopietnas ilgtermiņa saistības! 

  • Aksesuāri

Vienkāršākais veids, kā atjaunot garderobi – pievienot jau esošajam drēbju skapja saturam jaunus aksesuārus. Tās var būt šalles, lakati, cimdi, kaklarotas, rokassprādzes, gredzeni, utt. Tieši aksesuāri bieži vien rada iespaidu, ka apģērbs ir kā jauns, tādēļ ieteicams ik reizi, kad apmeklējat veikalu, primāri apskatīt tieši aksesuāru piedāvājumu. 

  • Patstāvīgi radīti tērpi

Ja vēlaties, lai garderobē ikviena tērpa nianse atbilst Jūsu vēlmēm – radiet tērpus paši! Tas būs ne vien interesantāk kā iepirkšanās, bet arī izdevīgāk. Reizēm pietiek vien ar garuma vai fasona maiņu, kādas detaļas, piemēram, mežģīnes piešūšanu – rezultātā iegūsiet unikālu, tikai Jūsu drēbju skapī pieejamu tērpu.

Varat radīt arī savu oriģināltērpu. Joprojām aktuālas ir apģērba piegrieztnes, kuras var atrast gan drukātajos žurnālos, gan internetā. Iespējams, šī nodarbe kļūs par Jūsu hobiju vai pat pārvērtīsies biznesa idejā.