6 lietas, kuras tu, iespējams nezināji par savu mikroviļņu krāsni

mikroviļņu krāsnisKad mikroviļņu krāsnis pirmo reizi parādījās veikalu piedāvājumā, cilvēki bija pārsteigti par to “maģiskajām” funkcijām, kompakto dizainu un ērto lietošanu. Laikam ejot, viņi saprata, cik vienkārši ir pagatavot dažādus ēdienus, izmantojot šo ierīci.

Ir pat radītas īpašas pavārgrāmatas, ka paredzētas tieši mikroviļņu krāsnīm. Tāpat ir iespējams iegādāties dažādus piederumus, piemēram, traukus, kurus bez problēmām var likt iekšā tā saucamajā “mikrenē”.

Nav noslēpums, ka daudzi no mums ir ļoti iecienījuši mikroviļņu krāsnis, jo tās ļauj pārvērst saldētus produktus gardā un kūpošā maltītē. Par spīti tam, ka cilvēki šīs ierīces lieto diezgan bieži, mēs nezinām visu, ko tās spēj. Šeit būs 6 lietas, kas, iespējams, tev liksies pārsteidzošas un jaunas, taču tagad būs iespēja tās pārbaudīt realitātē.

  • Iegūsti vairāk sulas no citrusaugļiem. Vai tu zināji, ka, ieliekot citronu vai laimu uz pāris sekundēm mikroviļņu krāsnī, tu no tiem varēsi iegūt daudz vairāk sulas? Jā, tā ir taisnība! Vienkārši pasildi augļus 10 – 20 sekundes, noregulējot augstāko jaudu, un izbaudi lielisko rezultātu!
  • Saputo pienu savam kapučino. Tev nav jāiegādājas espresso automāts par vairākiem simtiem eiro, lai uztaisītu mājās jauku kapučino ar gardām putām. Viss, kas tev nepieciešams, ir burciņa, 2% vai beztauku piens un mikroviļņu krāsns.
  • Atsvaidzini sakaltušu maizi. Nevienam nav noslēpums, ka maize mēdz sakalst ļoti ātri, taču, tā vietā, lai mestu to ārā, vari izmantot šo vienkāršo metodi. Ietin maizi mitrā papīrā un ievieto to mikroviļņu krāsnī uz 10 sekundēm, noregulējot augstāko jaudu. Atkārto, kamēr vēlamā mīkstuma pakāpe ir sasniegta!
  • Izkaltē augus. Vai baidies, ka nepaspēsi izlietot visus svaigos zaļumus, pirms tie sabojājas? Izkaltē tos mikroviļņu krāsnī! Vienkārši novieto augus uz papīra dvielīša un ieliec mikroviļņu krāsnī uz 2 – 4 minūtēm, noregulējot augstāko jaudu.
  • Izkausē pārkristalizējušos medu. Ejot laikam, medus sacietē un pārkristalizējas. Protams, ka tādā veidā to ir grūti izmantot, tādēļ, ja vēlies medu atkal pārvērst maigā masā, kuru uzsmērēt uz maizes, noņem burciņai vāku un ieliec to mikroviļņu krāsnī uz 2 minūtēm, noregulējot vidēju jaudu.
  • Pagatavo maltīti krūzē. Iespējams, tev ir gadījies redzēt receptes, kuras apgalvo, ka krūzītē var pagatavot, piemēram, mafinu. Jā, tā ir taisnība! Tu vari ātri un vienkārši uztaisīt maltīti, izmantojot vien krūzi un dažas sastāvdaļas.

Mikroviļņu krāsns mums ļauj atvieglot savu ikdienu, piedāvājot noderīgas funkcijas. Šī sadzīves tehnika nu ir pieejama teju katrā mājā. Ja arī tu esi viens no tiem, kas novērtē mikroviļņu krāsns iespējas, izmēģini augstāk minētās lietas!

Taču atceries – vienmēr izmanto tikai tādus traukus, kas paredzēti ievietošanai “mikrenē”!