Ārstnieciskais pedikīrs Jūsu pēdu labsajūtai un veselībai

Pedikīrs ir svarīga sevis kopšanas sastāvdaļa un bez tā nav iedomājama vasara vaļējos apavos. Tas gan nenozīmē, ka pēdu aprūpi nav jāveic arī ziemas periodā – ir pat ļoti vēlams to darīt vismaz reizi mēnesī. Īpaši svarīgi tas ir gadījumos, kad ir kādas ādas un nagu problēmas vai saslimšanas.

Tās lieliski palīdz novērst ārstnieciskais pedikīrs.

Kādēļ nepieciešams veikt?

Kopumā ir pieejami četri pedikīra veidi – klasiskais, SPA, aparātpedikīrs un ārstnieciskais pedikīrs. Jautāsiet, kādēļ gan vajadzīgs ārstnieciskais pedikīrs, ja lieliski var iztikt ar parasto? Ārstnieciskais pedikīrs ne tikai palīdz Jūsu kājām izskatīties skaistām un koptām, bet arī veiksmīgi novērš tādas problēmas kā ādas sabiezējumus, ieaugušus nagus, plaisājošu ādu, kā arī sniedz iespēju atbrīvoties no sēnītēm un varžacīm.

Procedūru veic sertificēts pēdu aprūpes speciālists – podologs. Vizītes laikā tiek izmantotas speciālas podiatrijas iekārtas, bet ūdens tiek aizvietots ar speciāliem ādu dezinficējošiem šķīdumiem un preparātiem. Tādējādi tiek apturēta sēnīšu un citu infekciju turpmāka izplatība un līdz minimumam samazināta iespēja inficēties no jauna. Podologs veic šādas procedūras:

  • Ādas un nagu estētisku un ārstniecisku aprūpi;
  • Ieaugušu nagu apstrādi un korekciju;
  • Kārpu, varžacu un citu ādas viedojumulikvidāciju;
  • Ādas sabiezējumu un plaisājumu apstrādi;
  • Nagu, kas cietuši no sēnīšu infekcijas, apstrādi.

Podologs arī novērtē ādas un nagu izmaiņas no pirmās līdz pēdējai vizītei, lai sekotu līdzi progresam. Procedūru kursa laikā var izmainīties spiediena, vibrācijas un temperatūras sajūtas un pat ādas krāsa.

Cik bieži nepieciešams atkārtot?

Vispirms podologs novērtēs Jūsu kopējo pēdu stāvokli un pēc tā vadoties, sastādīs individuālu aprūpes plānu. Tiks izvēlētas tieši Jūsu ādas un nagu struktūrai piemērotākās metodes un apstrādes tehnoloģijas, lai maksimāli veiksmīgi tiktu galā ar problēmu. Šī iemesla dēļ ir ļoti grūti pateikt iespējamo vizīšu skaitu, neredzot Jūsu kājas, tomēr vidēji tās ir divas reizes mēnesī. Lai noteiktu precīzu diagnozi un sastādītu ārstēšanās plānu, droši pierakstieties pie speciālista jau šodien.

Ja Jūs mīlat komfortu un absolūti sterilu vidi, tad ārstnieciskais pedikīrs ir kā radīts Jums – procedūras laikā tiks gan sakoptas, gan izārstētas pēdas, kā arī būsiet guvis emocionālu baudījumu, vismaz uz stundu aizmirstoties no ikdienas rūpēm un steigas.