Asus viedtālruņi kā kvalitātes simbols.

asusshop.lv datoru veikalsAsus ir viens no pasaules un numur viens tehnoloģiju gigants Taivānā, kas dominē ne tikai datoru un portatīvo datoru tirgū, bet arī piedāvā tirgū dažādus viedtālruņus un viedtālruņu hibrīdus, kas transformējami par planšetdatoriem. Asus savā atšķirīgajā viedtālruņu piedāvājumā, izceļas uz pārējo tālruņu ražotāja fona, jo, apvienojot sevī divas ierīces, palīdz ietaupīt un gādā par to, lai nevajadzētu iegādāties divas, bet gan vienu ierīci, kas nodrošina divu ierīču funkcijas vienā.  

Funkcijas.

Asus viedtālruņi ietver planšetdatora un viedtālruņa funkcijas vienā ierīcē, kas ļauj visu tālrunī esošo informāciju redzēt arī planšetes ekrānā, tādējādi nav nepieciešams izmantot dažādus datu sinhronizācijas vai, mākoņu pakalpojumus, kuriem bieži vien ir nepieciešams interneta savienojums, lai spētu otrā ierīcē attēlot citas ierīces saturu. Skeptiķi neticēja, ka šīs ierīces spēs konkurēt tirgū dēļ to izmēra, jo pēdējā laikā ir novērojama tendence, ka cilvēki izvēlas lietot tālruņus, kuru ekrāni nav lielāki par 4 collām, taču Asus viedtālruņi ir gandrīz 5 un 7 collu izmērā. Ir pieejami arī mazāka izmēra viedtālruņi, kas ir vēl ērtāki lietošanai un ietver visas tās pašas funkcijas, kas piemīt to lielākā izmēra priekštečiem, turklāt pavisam nesen Asus ir laidis klajā Asus ZenFone viedtālruni, kas parastā viedtālruņa izskatā un komplektā neietver planšeti.

Cena.

Kā jau liela daļa viedtālruņu, arī Asus piedāvātie tehnoloģiskie brīnumi tiek ierindoti dažādās cenu pakāpēs, atkarībā no to piedāvātajām funkcijām un tamlīdzīgiem parametriem, kas mēdz būt svarīgi viedtālruņu un planšetdatoru lietotājiem. Šī tipa tehnoloģijas izdevīgi ir iegādāties laikā, kad norisinās dažādas akcijas un atlaides, jo tad par īpaši pievilcīgu cenu ir iespējams savā īpašumā iegūt lielisku viedtālruni un planšetdatoru vienā ierīcē, kas ir lielisks piedāvājums visiem tehnoloģiju mīļotājiem, kā arī parastajiem lietotājiem, kuri ikdienā izmanto šīs divas ierīces, taču atsevišķi, ne apvienotas vienā, apskaties piedāvājumu – http://www.asusshop.lv/. Arī tālruņa modelis ietekmē cenu – vai tas ir apvienots ar planšetdatoru, vai planšetdators ar vedtālruņa pieslēgvietu ir kā divas dažādas ierīces. Ekrāna izmērs ir viens no noteicošajiem cenas faktoriem ne tikai Asus viedtālruņiem, bet arī citu ražotāju piedāvājumam.