Asus Zenfone 6 viedtālrunis.

Asus Zenfone - asusshop.lvŠis Asus viedtālrunis ir ņiprākais no Zenfone sērijas, kas tika veidoti kā budžeta telefoni. Tā mazākie brāļi Zenfone 4 un Zenfone 5 var lepoties ar 4 un 5 collu ekrāniem, taču šī ierīce ir pieejama ar veselu 6 collu ekrānu! Daudziem varētu šķist, ka izmērs ir pārāk liels, taču, lietojot ierīci, ar to nav nemaz tik grūti darboties, kā sākotnēji varētu šķist. Tā pat kā pārējos Zenfone modeļos, arī šajā ir iespējams ievietot 2 SIM kartes, k novērtēs tie, kuri ikdienā izmanto 2 tālruņus.

Asus Zenfone 6 specifikācija

Šis viedtālrunis ir pieejams tikai melnā krāsā. Tajā darbojas Android 4.3 JellyBean operētājsistēma.  Telefons ir ar 6 collu ekrānu un 1280×720 pikseļu lielumu, LED apgaismojumu un Gorilla Glass 3 stiklu. 2 Gigabaitu operatīvā atmiņa un 16 GB statiskā atmiņa ļaus saglabāt gana daudz datu un aplikāciju. Tam ir austiņu pieslēgvieta, divu MicroSim ievietošanas iespēja, Micro USB, 2 MP priekšējā un 13 MP aizmugurējās kameras, litija jonu baterija nodrošina līdz pat 28 stundām sarunas laiku un 398 stundām gaidīšanas laiku. Tas sver 196 gramus un, protams, ka tam ir pieejama 2 gadu vispasaules garantija no Asus.

Kur var iegādāties Asus Zenfone 6 viedtālruni

Asus ir viens no tiem retajiem datortehnikas ražotājiem, kas savas preces daudz labprātāk pārdod savas firmas specializētajos veikalos. Taču, tas nenozīmē, ka citos veikalos to neatradīsiet. Asus specializētais interneta veikals ir atrodams zem nosaukuma www.asusshop.lv un tajā var atrast un iegādāties visus Asus iecienītākos un jaunākos ražojumus. Asus viedtālruņi šajā interneta veikalā tiek piedāvāti tik pat plašā klāstā kā portatīvie datori un citi Asus ražotāji.

Par Asus.

Asus tiek uzskatīts par vienu no trīs vaļiem uz kuriem balstās viss datortehnikas tirgus un ražošana visā pasaulē. Asus radīja 3 bijušie cita datortehnikas ražotājfirmas Acer inženieri. Un nu tas ir izaudzis par vienu no vadošajiem un apbalvotākajiem datortehnikas ražotājiem.