Atpūties, cik vien vari, izvēloties ātrā kredīta palīdzību!

Pirmais no Taviem pienākumiem ir nosacījumu iepazīšana un iegaumēšana! Ātrais kredīts un pirmais kredīts bez maksas ir atbildība! Aizņemieties atbildīgi un vienmēr iepazīstieties ar līguma nosacījumiem.

Kas jāsaprot par ātro kredītu?

 1. Pieteikties var ikviens, tikai jāņem vērā, vai viņa vecums atbilst katra kreditora prasībām (katrs to var noteikt savādāku).
 2. Bez izņēmumiem ir jābūt labai kredītvēsturei, kā arī regulāriem ikmēneša ienākumiem (alga, pensija vai stipendija).
 3. Bankas kontam jābūt derīgam ne vien sadarbības laikā, bet arī pirms pieteikuma nosūtīšanas, lai nerastos problēmas.

Ja pēc Tavām domām ir ievēroti visi no šiem noteikumiem, vari sākt aizpildīt pieteikumu, lai varētu ātrāk to nosūtīt izvēlētajam aizdevējam. Tālāk viņi to izskatīs, izanalizēs un izlems, vai esi tiesīgs kļūt par viņu klientu.

Kas notiek pēc tam, kad anketa nonāk pie uzņēmuma speciālistiem?

Viss notiek internetā un kredīta saņemšanai nav vajadzības pamest mājokli.

 1. Tiek sīki pārbaudīta visa informācija un tas, vai tā ir patiesa (piem., vai sniegti pareizi personas dati utt.)
 2. Kreditori ņem vērā gan ikmēneša ienākumu apjomu, gan regularitāti. Pārsvarā visi skatās tieši uz pēdējā laika situāciju, jo tā vistiešāk ataino šī brīža situāciju.
 3. Kredītsaistību vēstures dati ir ļoti svarīgi, jo parāda, cik lojāls un labs klients vari būt.
 4. Nebūs jāvelta laiku, lai noformētu ķīlu vai jebkuru citu nodrošinājumu, šāda veida kredītam tas ir lieki, tāpēc nebūs pārāk daudz dokumentu.
 5. Pozitīva lēmuma gadījumā viņi ieskaita naudu Jūsu norādītajā kontā nieka minūšu laikā, lai tā uzreiz būtu Jūsu rīcībā.
 6. Tajā brīdī, kad kontā saņemsi pieprasīto naudas daudzumu, varēsi apskatīt arī izveidoto rēķinu ar iekļauto informāciju par atmaksas termiņu un summu.

Tiklīdz tiek noslēgts līgums, stājas spēkā iespēja izmantot šos bonusus!

 1. Ja esi jauniņais šajā sfērā un izmanto pakalpojumus pirmo reizi, vari izmantot bezprocentu kredītu.Ja esi klients jau ilgāku laiku – saņem lielāku summu ar patīkamāku procentu likmi!
 2. Termiņa regulēšana iespējama tad, ja saproti, ka neiekļausies tajā, tad vari to atlikt par 7, 14 vai 30 dienām pēc savas izvēles (par to aprēķināta atsevišķa maksa, kas jāsedz uzreiz).
 3. Izvēlies kredītu kaut svētkos, naktī vai brīvdienās – palīdzība netiks liegta nevienā no šiem brīžiem, jo klienti ir uzņēmumu prioritāte!
 4. Internetā izveidotie filtri atradīs visus piedāvājumus ar Taviem noteiktajiem kritērijiem pāris sekundēs, nespēsi pat attapties, kad jau sāksi to salīdzināšanu.

Nekad neaizmirsti sekot līdzi visa veida izmaiņām, kas var skart gan noteikumus, gan prasības, kas attiecas uz klientiem, arī piedāvātās privilēģijas var mainīties, tāpēc svarīgi sadalīt savu uzmanību visām no šīm niansēm. Atceries, ka brīvdienu laikā varēsi neuztraukties par atmaksu, jo to varēsi darīt tad, kad atgriezīsies atpakaļ, lai brīvais laiks būtu pavadīts tikai un vienīgi labu un saulainu sajūtu virmojumā. Vienmēr atcerieties par atbildīgu aizņemšanos.