Ātrais kredīts no Ferratum – Aizņemies Izdevīgi!

ātrais kredītsĀtrais kredīts Tev var būt piemērots dažādās situācijās, kad ir radušās finansiālās problēmas, un steidzami ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Ātro kredītu no Ferratum vari iegūt piesakoties tam internetā vai arī caur mobilo telefonu. Kredīta pieteikumu izskatīs tikai 15 minūšu laikā. Ļoti ātrs un vienkāršs veids, kā iegūt papildu līdzekļus, kad tas patiešām ir nepieciešams. Vienīgais maksājums, kas jāveic pieteikuma laikā ir identifikācijas maksājums 0.01 eiro apmērā.

Ātrais kredīts internetā ir tāds pats aizdevums, kuru saņemtu aizejot uz banku, bet galvenā atšķirība ir tāda, ka ātrā kredīta noformēšanas gadījumā izmantosi internetu datorā, telefonā vai kādā citā ierīcē. Šim kredīta veidam ir vairākas priekšrocības. Galvenokārt tas ir ātrums, kredīts tiek izskatīts un piešķirts dažu minūšu laikā. Tev nebūs jādodas uz banku, un tev nebūs jāgaida bezgala garā rindā, kas ļaus ietaupīt laiku. Kā arī nebūs nepieciešama nekāda veida ķīla ņemot kredītu. Atšķirībā no pieteikšanās kredītam bankā Tev nav jāatskaitās par kredīta ņemšanas iemesliem. Iemesls var būt pilnīgi jebkāds, un Tev tas nebūs jāatklāj. Un iespējams pati galvenā priekšrocība ir tā, ka , jauniem klientiem piesakoties savam pirmajam Ferratum ātrajam kredītam, kredīts tiek izsniegts bezkomisijas maksas pirmās 30 dienas, un maksimālais pieejamais aizņēmuma apmērs ir 350 eiro. Jau esošiem klientiem maksimālais apjoms, ko var aizņemties var būt 1500 eiro, toties tiem jau tiek piemērota komisijas maksa par aizdevumu uzreiz no aizņemšanās brīža.

Galvenā prasība piesakoties Ferratum ātrajam kredītam ir interneta pieslēgums.  Kā arī jābūt derīgam telefona numuram, uz kuru tevi var sazvanīt. Viena no svarīgākajām lietām, kurai ir obligāti jābūt – kādā no Latvijas bankām atvērts konts. Un protams nedrīkst aizmirst par kredītvēsturi. Tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem, kuru nopietni izvērtē kredīta devējs (neskaitot atmaksāšanas iespējas, ienākumu plūsmu). Tas liecina par cilvēka spēju izpildīt kredītsaistības un parāda tā attieksmi pret finanšu saistībām kopumā. Ļoti iespējams, ka ja klients nav kārtīgi un laikā spējis atmaksāt aizdevumu pirms tam kādā citā finansu iestādē, tad var arī nespēt atmaksāt nākamās finansiālās saistības. Tāpēc, ja Tev ir slikta kredītvēsture un esi parādnieku sarakstā, tad ātro kredītu tev nepiešķirs.

Pieteikties ātrajam kredītam vari šeit: https://www.ferratum.lv/lv/atrie-krediti

Piesakoties ātrajam kredītam pie Ferratum Tev tiks piešķirts arī klienta profils. Tā ir klienta personiskā lapa, kuras dati tiek saglabāti Ferratum datubāzē. Informācija tiek apkopota pēc pieteikumā iesniegtajiem datiem, kura parādās tur automātiski. Savā profilā varēsiet atrast ļoti nozīmīgu informāciju saistībā ar kredīta atmaksas termiņu un atlikušo kredīta summu, līdz šim noslēgtajiem līgumiem u.t.t. Jūsu profils tiks izveidots, kad aizsūtīsiet ātrā kredīta pieteikumu pirmo reizi. Varēsiet to apskatīt Ferratum mājaslapā. Jums būs nepieciešams ievadīt savu telefona numuru, kā arī personīgi aizsūtīto PIN kodu. Par katru kārtējo kredīta maksājumu saņemsiet ziņu no Ferratum, toties visprātīgāk būtu pašam sekot līdzi atdošanas apjomam un termiņam. Dažreiz arī tehnoloģijas var kļūdīties. Tas, ka tu neesi saņēmis atgādinājuma paziņomu, neattaisnos Tavu neveikto maksājumu.

Pirms piesakies jebkāda veida aizdevumam, rūpīgi izvērtē savas atmaksas iespējas un apjomu, kurš tev ir vajadzīgs. Ja pirmo reizi piesakies ātrajam kredītam, pirmās 30 dienas nebūs komisijas maksas, ņemot to jau otro reizi, komisijas maksa uzreiz būs atkarīga no piešķirtā daudzuma un no atdošanas termiņa, ko būsi izvēlējies. Ferratum kredīts ir lieliska iespēja iegūt papildus ienākumus pāris minūšu laikā. Ja aizdevuma procesa laikā rodas kādas problēmas, sazinieties ar Ferratum klientu apkalpošanas centru.