ķibele ar auto

Ātrais kredīts – risinājums negaidītai problēmai

Reti kurš nebūs izbaudījis to, ka nepatikšanas dzīvē uzkrīt kā sniegs uz galvas. No rīta var šķits, ka ir sākusies lieliska diena. Parasti jau plānojam, ko darīsim vakarā vai un pozitīvi nosakņoti dodamies uz darbu. Lielākoties tā sākas arī manas dienas. Ir izveidoti savi rīta rituāli, kas ļauj atmosties, sakārtot domas un gūt enerģiju. Pēc tam ir kopīgas brokastis, tad katrs dodas savās gaitās – bērni uz skolu, vecāki uz darbu.

Mēs dzīvojam Rīgas piepilsētā, bet darbs abiem ar vīru ir Rīgā. Mums diezgan ievērojami atšķiras darba režīms, es parasti beidzu strādāt agrāk un dodos mājās, lai paņemtu bērnus no skolas un izvadātu pa pulciņiem un sagatavotu vakariņas.

Tā kā strādāju īsāku dienu, vīram jāstrādā vairāk, lai neciestu ģimenes budžets. Lai veiksmīgi aizvadītu savas darba dienas, mums ar vīru katram ir sava automašīna, bez tām nedēļas ritms ir paralizēts, jo bērni ir pārāk mazi, lai paši vakaros staigātu uz mūzikas skolu un treniņiem, arī starplaiki ir par īsu, lai aizietu kājām.

Ķibele ar auto

Un kādā no šādiem skaistiem un pozitīviem rītiem sekoja ne tik labs turpinājums. Aizvedu bērnus uz skolu un devus ceļā uz Rīgu. Jau pēc desmit minūtēm jutu, ka auto nebrauc kā parasti, nedaudz raustās un dzirdams dīvains troksnis. Es neesmu auto speciāliste, tāpēc neņēmos spriest, kas par vainu. Zvanīju vīram un jautāju, ko darīt. Viņš ieteica braukt pēc iespējas lēnāk un pie Rīgas iebraukt auto sevisā. Tā arī izdarīju. Labi, ka tur bija atsaucīgi puiši, kas ķibele ar autouzreiz pieņēma auto un teica, ka vajadzēs to atstāt, lai izpētītu sīkāk.

Darbs jau negaida, tāpēc devos ar sabiedrisko transportu tālāk un solīju pēc stundas piezvanīt, lai uzzināt, kas par vainu. Man jau bija nojauta, ka tik viegli viss nebeigsies. Kad piezvanīju uz servisu, biju šokā, jo uzzināju, ka mašīnai jāmaina kāda detaļa, kas maksā vairāk kā 100 eiro. Puiši teica, ka paveicies, ka tiku līdz viņiem, varēja gadīties nelaime uz ceļa. Labi, ka tas notika ceļā uz Rīgu, nevis vedot bērnus. Nezināju, ko iesākt, jo vakarā bija vecāku sapulce un bērniem mūzikas skola. Auto tāpat ir vajadzīgs nekavējoties. Ar vīru nolēmām, ka jāpaņam ātrais kredīts, lai apmaksātu auto remontu.

Ātrais kredīts auto remontam

Noskaidroju precīzu summu, kas būs vajadzīga par detaļas maiņu un remontu. Tā kā nebijām līdz šim izmantojuši šādu pakalpojumu, nācās internetā izpētīt, kādi ātrie kredīti un ar kādie nosacījumiem ir pieejami. Labs palīgs izrādījās ātrais kredīts auto remontamkredītu salīdzināšanas portāls finmarket.lv, kurā bija tikai svarīgākā informācija par galvenajiem faktoriem, ar ko savā starpā atšķiras ātrie kredīti – pieejamā summa, pieteikuma izskatīšanas laiks, atmaksas termiņš, procenti un vēl citas nianses.

Daudzi kredītdevēji bija dzirdēti un redzēti reklāmās, bet pēc salīdzināšanas atklājās, ka tie nebūt nav tie visizdevīgākie. Bija vairāki mazāk zināmi kredītdevēji, kas piedavāja zemāku procentu likmi un garāku atmaksas termiņu. Man gan garāks atmaksas termiņš nebija tik svarīgs, jo alga būs jau pēc nedēļas, tad varēšu atmaksāt kredītu. Tā es izdarīju izvēli par mums draudzīgāko kredīta piedāvājumu un mājas lapā tam arī pieteicos. Jau pēc īsa brīža saņēmu apstiprinājumu, ka kredīts ir piešķirts un summa pārskaitīta uz manu bankas kontu. Tā es pēc darba devos uz servisu, samaksāju par auto labošanu un braucu pēc bērniem.

Aizņemies atbildīgi

Aicinājumu aizņemties naudu atbildīgi kopš ekonomiskās krīzes dzirdam tik bieži, ka vairs nepievēršam tam uzmanību. Tomēr, lai cik banāli tas šķistu, šis aicinājums ir ļoti nopietns, jo neapdomīga kredītsaistību uzņemšanās var dārgas remonta izmaksasnākotnē izraisīt daudz nepatīkamu problēmu. Svarīgākais ir saprast, vai varēsiet laikus kredīta summu atmaksāt, vai nevajadzēs pagarināt atmaksas termiņu, zaudējot papildus naudu. Iespējams, ka jums izdevīgāks ir ilgtermiņa kredīts ar ikmēneša maksājumiem, nevis ātrie kredīti, jo tie lielākā daļa ir jāatmaksāa vienā maksājumā. Tāpēc rūpīgi jāizvērtē, kāds risinājums jūsu problēmai ir vispiemērotākais.