Ātrie kredīti – plašas aizņemšanās iespējas atbildīgiem kredītņēmējiem

ātrie kredītiŠķiet, nebanku aizdevumi ir publiskajā telpā ļoti plaši apspriesta tēma – teju katram par to ir viedoklis. Taču, meklējot iespējas aizņemties, kredītņēmējiem tik un tā rodas dažādi jautājumi.Kā neapjukt plašajā piedāvājumā un izdarīt veiksmīgāko izvēli?

 Ņemot vērā lielo nebanku aizdevumu popularitāti, strauji aug arī piedāvājums. Aizņemšanās iespējas šobrīd ir visdažādākās, tādēļ, meklējot labāko variantu, vērts salīdzināt vairākus piedāvājumus, ņemot vērā tādus kritērijus, kā pieejamo aizdevuma summu, procentu likmes un iespējamos atmaksas termiņus. Pirms aizņemšanās svarīgi arī iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem.

Aizdevēja izvēlē var noderēt arī citu kredītņēmēju atsauksmes. Pirms lem par labu sadarbībai ar konkrēto aizdevēju, noteikti iepazīsties ar citu pieredzi. Tas palīdzēs izvairīties no nevajadzīgiem pārsteigumiem.

Tāpat svarīgi izvēlēties drošu un uzticamu aizdevēju. Te palīdzēs pārliecināšanās, ka konkrētais kredītdevējs ir saņēmis licenci nebanku kredītu izsniegšanai. Ar šo informāciju iespējams iepazīties gan aizdevēju mājaslapās, gan arī Patērētāju Tiesību aizsardzības centra (PTAC)  interneta vietnē.

FerratumBank ātrie kredīti

 Viena no iespējām, ko vērts apsvērt, meklējot izdevīgu ātro kredītu, ir FerratumBank. Domājot par klientu ērtībām, šis aizdevējs piedāvā dažāda apmēra un veida aizdevumus. Tādēļ tie noderēs gan tad, ja radušies salīdzinoši nelieli, taču steidzami izdevumi, gan arī, ja iecerēts īstenot kādu lielāku dzīves plānu.

FerratumBank aizdevums ir ērts risinājums, jo:

Pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas;

  • To noformēt var internetā vien dažu minūšu laikā;
  • Aizdevuma pieteikums tiek izskatīts ātri;
  • Naudu iespējams saņemt savā bankas kontā;
  • Pirmais aizdevums pieejams bez procentu maksas

Lemjot par labu FerratumBank, varēsi izvēlēties piemērotāko risinājumu –

Īstermiņa aizdevums pieejams uz 30 dienām. Maksimālā aizdevuma summa, aizņemoties pirmo reizi, ir 350 eiro. Noformējot kredītu atkārtoti, tā pieaugs līdz 400 eiro. Kā minēts, jaunie aizdevēja klienti var rēķināties ar bezprocentu aizdevumu, kas nozīmē, ka pirmajam kredītam netiek aprēķināta procentu likme – pēc noteiktā termiņa beigām atdod tikai tik, cik aizņēmies;

  • Lai īstenotu lielākas ieceres, par labu risinājumu var kļūt FerratumBank piedāvātais patēriņa kredīts. Maksimālā aizdevuma summa var sasniegt 1500 eiro, un tā jāatmaksā 6 līdz 12 mēnešu laikā. Pirms aizdevuma noformēšanas iepazīsties ar procentu likmi un plānoto ikmēneša maksājumu, lai saskaņotu savas vēlmes ar iespējām un izvērtētu savas iespējas šādas kredītsaistības uzņemties;
  • Aizdevēja piedāvājumā arī kredītlimits jeb kredītlīnija. Šis aizdevuma veids darbojas līdzīgi banku izsniegtajām kredītkartēm. Izvērtējot maksātspēju, kredītdevējs nosaka kredītlimitu katram konkrētajam klientam. Maksimālais kredītlimita apmērs – 1000 eiro jaunajiem, 1200 eiro – pastāvīgajiem klientiem. Noformējot kredītlīniju, iespējams aizņemties iepriekš noteiktā kredītlimita ietvaros, izņemot visu summu uzreiz vai arī pa daļām. Būtiski, ka pirmās 30 dienas kredītlimits pieejams ar 0% komisijas maksu.

Pārdomāta aizņemšanās

Ātrie kredīti, lai cik pretrunīgi vērtēti, tomēr var palīdzēt atrisināt kādu steidzamu situāciju, protams, ja vien tiek noformēti pārdomāti.

Laikus nenokārtojot kredītsaistības, pastāv risks iekļūt parādnieku sarakstā un sabojāt kredītvēsturi. Šis faktors var apgrūtināt aizdevuma saņemšanu nākotnē, jo viens no galvenajiem faktoriem, ko, izskatot pieteikumu, vērtē ikviens aizdevējs, ir kredītvēsture.

Lai izvairītos no liekiem sarežģījumiem nākotnē, pirms kredīta noformēšanas izvērtē kredīta nepieciešamību, kā arī savu maksātspēju. Aizņemies tikai tad, ja tas patiešām nepieciešams un esi pārliecināts, ka spēsi aizdevumu atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

 

 

 

.