Atrodi izdevīgāko īstermiņa aizdevēju.

 

Mēs vienmēr vēlamies saņemt pašu izdevīgāko un labāko piedāvājumu. Tiek apzināta visa nepieciešamā informācija, un apskatīts viss pieejamais klāsts līdz tiek pieņemts gala lēmums par sev vēlamo preci vai pakalpojumu. Lai arī ko mēs iegādātos, vienmēr būs vēlme saņemt izdevīgāko piedāvājumu. Ja ir nepieciešamība pēc īstermiņa aizdevuma, tad jebkurš vēlēsies izpētīt visus pieejamos piedāvājumus, lai izvēlētos izdevīgāko. Īstermiņa aizdevuma iespējas ir lielas un ir pietiekoši daudz aizdevēju starp kuriem izvēlēties sev piemērotāko. Tomēr tas var būt sarežģīti, jo pašam meklēt visu informāciju var būt laikietilpīgi un sarežģīti. Lai varētu sev atvieglot visas informācijas meklēšanu un apkopošanu portāls Gudriem.lv piedāvā salīdzināt uzticamākos aizdevējus.

Gudriem.lv ir izkārtojis visu nepieciešamo informāciju par aizdevēju ļoti ērtā un vienkāršā veidā. Ir iespēja uzreiz salīdzināt aizdevēja piedāvātos galvenos nosacījumus īstermiņa aizdevuma saņemšanai, tas ir summas apmērus, gada procentu likmi, vecuma ierobežojumu, darba laiku un aizdevuma termiņu. Visas šīs lietas ir svarīgas, lai izvēlētos sev piemērotāko īstermiņa aizdevumu. Būtu jāņem vērā vecuma ierobežojums, jo ne visi aizdevēji piedāvā saņemt īstermiņa aizdevumu no 18 gadiem. Parasti īstermiņā aizdevumu izsniedz no 20 vai 21 gadu vecuma. Kā arī svarīgi ir atcerēties, ka aizdevuma pieprasījumu izskatīs tikai aizdevēja darba laikā. Ja esi nosūtījis aizdevuma pieprasījumu ārpus darba laika, tad nāksies gaidīt līdz aizdevēja darba laika sākuma, lai sāktu izskatīt tavu pieprasījumu un varētu saņemt īstermiņa aizdevumu. Kā arī aizdevuma gada procentu likme ietekmēs to, cik lieli būs īstermiņa aizdevuma procentu maksājumi. Liela daļa aizdevēju pirmo īstermiņa aizdevumu piedāvā saņemt bez procentu likmes, tas nozīmē, ka šo aizdevumu neietekmēs gada procentu likmes apmērs.

Ja esi izvēlējies sev piemērotāko un izdevīgāko īstermiņa aizdevumu, tad nepieciešams piereģistrēties aizdevēja mājaslapā. Reģistrācijas laikā tiek ievadīta visa nepieciešamā informācija, lai varētu saņemt aizdevumu savā bankas kontā tikai dažu minūšu laikā. Lai varētu saņemt īstermiņa aizdevumu, klientam ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, derīgam telefona numuram un e-pasta adresei. Ja klientam ir pozitīva kredītvēsture, tad nepieciešamo īstermiņā aizdevumu varēs saņemt bez problēmām, bet, ja kredītvēsture ir negatīva, tad ir iespēja, ka pieprasīto aizdevumu aizdevējs var atteikt.

Īstermiņa aizdevums būs ērtākais, un vienkāršākais veids kā saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus nekavējoties. Pēc īstermiņa aizdevuma pieprasījuma apstiprināšanas naudu savā kontā var saņemt pat 15 minūšu laikā. Varēs vairs nesatraukties par īstermiņa finansiālajām problēmām, jo īstermiņa aizdevums būs pavisam tuvu, lai varētu ātri un vienkārši problēmu risināt. Izmantot portāla Gudriem.lv pieejamo informāciju būs gudra izvēle, kā atrast sev izdevīgāko īstermiņa aizdevēju.