Auto noma Latvijā

Ja ir jābrauc, tad ir jābrauc un nekādus attaisnojumus labāk nemeklēt. Bet ko darīt tajos gadījumos, kad nav nemaz ar ko braukt? Jāmeklē risinājums. Loģiski, ka neviens neskries pirkt automašīnu tiki tādēļ, ka tā ir vajadzīga kādam vienreizējam un noteiktam mērķim. Ir divas iespējas – mēģināt auto aizņemties no radiem vai draugiem, bet ne daudziem ir vēlme savus spēkratus uzticēt citiem. Dažkārt, pat ne laulātajam draugam! Tālāk tad atliek jau pēdējais risinājums un tā ir auto noma. Daudziem šķiet, ka tas ir dārgi un neizdevīgi bet tā uzskatīt ir aplami. Auto nomas uzņēmumi vienmēr saviem klientiem piedāvā vislabāko un lētākos risinājumus un ideālu kvalitāti un servisu. Šķiet k ir apvienots neiespējamais, bet tā nebūt nav! Joprojām ir uzņēmumi, kas uzskata to par normu.

Kur meklēt iznomātājus?
Mūsdienās auto noma savus klientus pievilina dažādos veidos. Piemēram:
• Tverot filiāles un nomas punktus, kā arī autoplačus ostu, lidostu un staciju tuvumā. Kādēļ? Tādēļ ka ap šīm vietām koncentrējas viens no lielākajiem tūristu un ceļotāju skaitiem, kas ir arī viena no auto iznomātāju patērētāju grupā;
• Informācija globālajā tīmeklī: lai mūsdienās informācija nonāktu pie attiecīgā klientu loka, ir jāizmēģina viss, pat tas, kas sākotnēji šķiet nevajadzīgs un nesvarīgs. Piemēram, mājas lapa. Ja ņem vērā to ka lielākajai daļai pasaules iedzīvotāju no kuriem vēl viena liela daļa ir potenciālie un esošie ceļotāji, ir svarīgi lai informācija būtu atrodama ātri un ērti auto nomas darbinieki neslinko un izveido mājas lapas ar visu nepieciešamo informāciju un iespēju rezervēt auto tiešsaistē.
Cenas.
Cenas un izmaksas kopumā ir viens no svarīgākajiem rādītājiem pilnīgi jebkurai precei lielākajai daļai cilvēku visā pasaulē. Ja runa ir tieši par auto nomu, tad klienti vienmēr meklē lētāko un izdevīgāko variantu, jo dzīvē ir iekārtots tā ka neviens nevēlas maksāt daudz par lietu, kas nav viņa vai vismaz tuvākā nākotnē negrasās tāda būt. Tas pats ir arī ir auto nomu. Cena, nomājot auto ilgtermiņā, dienā būs mazāka par to, kāda tā ir, ja auto tiek nomāts uz vienu vai vairākām dienām. Nereti cenu starpība var būt pat 10 – 15 eiro dienā, bet, protams, ka vislabāk automašīnas ir nomāt uz laiku, kāds tik tiešām ir nepieciešams.
Auto nomas pakalpojumi nereti ir pat izdevīgāki par sabiedriskā transporta izmantošanu, it sevišķi, ja runa ir par ilgtermiņu un reizēm, kad atrodaties ārzemēs. Ārzemēs sabiedriskā transporta cenas ir ievērojami augstākas, tādēļ nomas auto ar visu degvielas ieliešanu un nomas maksu var būt vēl izdevīgāks risinājums nekā sākotnēji varētu šķist.