AUTO RIEPU SERVISA PIEDĀVĀJUMS KATRAM INTERESENTAM

Mašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis visādā ziņā ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Automašīnu riepas obligāti ir atrodamas lielā cenu amplitūdā. Automašīnas servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Mašīnas riepu serviss piedāvā arī auto riepu uzglabāšanas servisu. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda veida konsultācijas, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Piemēram, mašīnas riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram autobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par auto diskiem, ja būs tāda vajadzība. Auto riepu servisa piedāvājumā ietilpst arī tādi pakapojumi kā auto riepu maiņa kā arī riepu balansēšana. Nenokavē un pērc vasaras riepas par īpašām cenām!

 

KUR GLABĀT LIEKO AUTO RIEPU KOMPLEKTU.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Loģiski, ka ziemas riepu lietošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no esošajiem laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas auto riepas, vajadzīgs pārbaudīt to protektora stāvokli, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Viens no labākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas vai arī mazlietotas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kas bez šaubām ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu iegādes, obligāti iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par atbilstošākajiem risinājumiem konkrētajai mašīnai.

 

KONSULTĀCIJA AUTO RIEPU SERVISĀ.

Ikviens apmeklētājs novērtē automašīnu servisu, kas nodrošina dažāda tipa, ar riepām saistītus pakalpojumus un konsultācijas. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā piedāvā diagnostiku, apkopes pakalpojumus un daudz citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa būtu droša un lieliska. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības situācijā, balansēs mašīnas riepas, lai braukšana ir droša kā arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem kā arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.