BIGBANK aizdevumu priekšrocības

Kreditēšanas jomā piedāvājums ir ļoti plašs. Klientiem reizēm ir grūti izvērtēt, kurš uzņēmums izsaka izdevīgāko piedāvājumu. Viens no plašāk pieprasītajiem šobrīd ir BIGBANK aizdevums, to labprāt izmanto iedzīvotāji visā Latvijas teritorijā. Kādas tad ir šīs specializētās kredītu  bankas aizdevumu priekšrocības?

Plaša pieejamība

Iedzīvotāju interesi un izvēli noteikti veicina BIGBANK kredītpakalpojumu plašā pieejamība. Aizdevumu var noformēt jebkurā filiālē un Latvijas pasta nodaļās visos novados un pagastos. Tas ļauj pakalpojumu izmantot arī tai sabiedrības daļai, kurai nav iespējas doties uz pilsētu un bankas apkalpošanas centriem. Pieteikuma anketu var aizpildīt arī bankas mājas lapā. Apkalpošanas centros un pasta nodaļās darbinieki var sniegt palīdzību pieteikuma aizpildīšanā vecāka gadagājuma cilvēkiem, lai pārliecinātos, ka nav ieviesušās pārpratuma kļūdas. Aizdevumam var pieteikties visu valstu pilsoņi, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja Latvijā vai tiesības dzīvot Valstī. Tas nozīmē, ka ir izslēgtas gandrīz visas iespējas, kas varētu diskriminēt kādu potenciālo klientu grupu, vadoties pēc sociālās, ekonomiskās un nacionālās piederības.

Izdevīgi nosacījumi

BIGBANK ir specializētā kredītu banka un nesniedz tradicionālo banku pamatpakalpojumus, bet darbojas tikai kreditēšanas un noguldījumu jomā. Tas veicina pakalpojuma izaugsmes līmeni un spēju piedāvāt aizdevumiem vienus no labākajiem līguma nosacījumiem. Aizdevumi pieejami uz elastīgiem atmaksas termiņiem. Arī pieejamās naudas summas pateriņa kredītam bez ķīlas ir iespaidīgas. Tie ir pat līdz 10 000 eiro. Noformējot kredītu, iespējams sākt kredīta atmaksu tikai no trešā mēneša. Līguma laikā vajadzības gadījumā var arī noformēt kredīta brīvdienas un atlikt maksājumu uz 20 dienām. Pastāv iespēja atmaksāt aizdevumu jebkurā laikā pirms līguma termiņa beigām. Ja klientam ir mainījusies finansiālā situācija, var iesniegt bankā pieteikumu, lai pagarinātu kredīta atmaksas termiņu, tādā veidā samazinot ikmēneša maksājumu apjomu. Aizdevumam pret ienākumiem maksimālais līguma termiņš ir 5 gadi, bet aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu var noformēt uz laiku līdz 15 gadiem. Termiņi ir pietiekami elastīgi, lai cilvēki ar dažādiem ienākumu līmeņiem varētu pieteikties aizdevumam uz termiņu un ikmēneša maksājumiem, kas būtu draudzīgi ģimenes budžetam.

Individuāla attieksme

Banka ir ieinteresēta atrast katram klientam izdevīgu un piemērotu risinājumu, ņemot vēra tieši viņa vajadzības un maksātspēju. Gadījumos, kad parastās bankas atsaka aizdevuma piešķiršanu, BIGBANK elastīgi skatās uz situāciju un piedāvā atbilstošus līguma nosacījumus. Tradicionālās bankas barbojas tikai pēc iepriekš izstrādātiem kritērijiem. Ja potenciālais klients tajos kaut nedaudz neiekļaujas, saņem attiekumu. BIGBANK katram piedāvājumam pievēršas individuāli un stradā tā, lai izveidotu piedāvājumu tieši šim klientam. Klienta ziņā ir, vai to pieņemt, vai nē, izvērtējot tā izdevīgumu.Apkalpošanas centros darbojas profesionāli finanšu un kreditēšanas eksperti, kas prot noteikt riska robežas, ko nedrīkst parkāpt, tādejādi neveicinot klienta finaniālās stabilitātes apdraudējumu. Jāatgādina, ka tas ir iespējams tikai tad, ja bankai ir sniegta patiesa un realitātei atbilstoša informācija par aizņēmēja finansiālo stāvokli un darba vietu. Bankas darbinieki gan pieprasīs dokumentus, kas pierāda ziņu patiesumu. Nepatiesas informācijas sniegšana var būt par iemeslu aizdevuma attiekumam.