Busiņš vai sedans, kāds auto piemērotāks.


apdrosinasanas polisesKad vēlamies iegādāties auto, vienmēr tiek izsvērti visi faktori par to kādu auto tipu iegādāties. Ja nepieciešams pārvadāt dažādas lietas un auto tiktu izmantots uzņēmuma vajadzībām, tad noteikti busiņa tipa auto būtu piemērots.
Busiņā ir pietiekoši daudz vietas, lai varētu sakraut visu nepieciešamo un ērti pārvadāt. Protams, ja pārvadājamais ir ļoti liels, piemēram, mēbeles, tad busiņš varētu būt arī par mazu. Bet ja tā ir rezerves daļas, kastes, dažādi iepakojumi, tad busiņš būtu piemērots. Protams šādu lietu pārvadāšanai nebūtu piemērots sedana tipa auto. Sedans ir vairāk ikdienas auto un tiklīdz ir kas nepieciešams pārvadāt, piemēram, televizors, ledusskapis, kastes ar dažādiem iepakojumiem, tad sedans varētu būt nepiemērots šādam darbam. Tomēr sedans ir ērts ikdienas auto gan ģimenei, gan jauniešiem, gan arī vecāka gājuma cilvēkiem. Ja nepieciešams pārvietoties no vienas vietas uz otru, tad ar sedanu būs ērti un komfortabli.

Iegādājoties jaunu auto, neatkarīgi kāda tipa tas ir, nepieciešama arī OCTA polise. OCTA polise ir obligāta visiem sauszemes transportlīdzekļiem un bez OCTA polises nedrīkst piedalīties kopējā satiksmē. OCTA ir Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kura atlīdzina transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesiskā vadītāja radītos zaudējumus trešajai personai satiksmes negadījuma brīdī. Šī iemesla dēļ OCTA polise ir svarīga un nepieciešama. Mūsdienu tehnoloģijas ir pavērsušas iespējas tam, ka OCTA polisi var iegādāties arī ar interneta starpniecību. OCTA polisi internetā var iegādāties portālā Gudriem.lv. Gudriem.lv ir apkopojis dažādus apdrošināšanas sabiedrības Latvijā. Pērkot OCTA internetā var ietaupīt laiku, jo nav nepieciešams doties uz klientu apkalpošanas centru un gaidīt rindā. Atliek tikai izvēlēties piemērotāko OCTA polises piedāvājumu un to iegādāties. OCTA kalkulators portālā Gudriem.lv piedāvā aprēķināt noteiktā transportlīdzekļa OCTA polises cenu. OCTA kalkulatorā nepieciešams ievadīt informāciju par transportlīdzekli un jau vienā mirklī visi piedāvājumi ir vienā vietā. Visa informācija ir pieejama ļoti ērti un pārskatāmi, lai portāla lietotājam būtu vieglāk veikt izvēli.

Kad piemērotākais OCTA polises piedāvājums ir izvēlēts, tad dažu minūšu laikā tiek noformēts pirkums. Pēc pirkuma veikšanas jauno OCTA polisi nosūta uz norādīto e-pasta adresi PDF faila formātā. Lai iegādātos OCTA polisi internetā nepieciešams tikai dators un interneta pieslēgums. OCTA internetā ir ērta, jo to var iegādāties kaut vai sēžot mājās uz dīvāna. Jaunā OCTA būs gatava jau dažu minūšu laikā un varēs droši pārvietoties ar savu auto. Gudriem.lv piedāvā apdrošināšanas polises iegādāties sadarbībā ar uzticamo apdrošināšanas brokeri SIA „IIZI”, kurš piedāvā izdevīgākos ilgtermiņa līgumus ar apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā. Jāmin, ka iegādāties OCTA polisi ilgākam laika periodam, piemēram 12 mēnešiem, būs izdevīgāk kā iegādāties OCTA polisi īsākam laika periodam, piemēram 6 mēnešiem.