Compact.lv gultas.

copmpact gultas no compact lvGulta noteikti ir cilvēka mīļākā lieta dzīvoklī. Tādēļ, ir nepieciešams izvēlēties, lai tā būtu gana ērta, nečīkstētu, nespiestu un būtu ideālā izmērā, kādā būtu patīkami atpūsties no ikdienas kņadas. Ir starpība arī tam, cik cilvēki gultā gulēs, respektīvi – Jūs viens vai ar savu otro pusīti. Piekritīsiet, ka vienguļamajā vai nedaudz lielākā, bet ne divguļamajā gultā, diviem cilvēkiem nebūs diezin ērta atpūta, bet ko darīt tad, kad divguļamajai gultai nevis pietrūkst finanses, bet gan reālas, fiziskas vietas istabā? Nevienam nav vēlmes saspiesties un naktis pavadīt neērti un saspiesti, kamēr būs iespēja paplašināt guļamistabu vai vispār iegādāties vai noīrēt jaunu dzīvojamo platību. Šādos gadījumos rodas loģisks jautājums par to, ko šādā situācijā darīt?

Transformējamās gultas.

Risinājumus var atrast vienmēr, bet vajag tikai meklēt. Kino un ārzemēs būsiet redzējuši gultas, kas ir iebīdāmas vai kādā citādā veidā transformējamas sienā. Tā pat, acu priekšā noteikti parādās skats, kur parasta, čīkstoša metāla gulta ar atsperēm, kas tiek iemocīta sienas spraugā, bet, ņemot vērā to, ka laiks tomēr virzā uz priekšu un tehnoloģijas ir teicami attīstījušās, tad šo transformējamo mēbeļu dizains un funkcionalitāte ir gana moderni un interjera izskatās ļoti labi. To, kādā veidā gulta būs transformējama, var izlemt pats pasūtītājs, iepazīstoties ar piedāvājumu, kas atrodams veikalā un pie izgatavotāja – tā varbūt gan bīdāma, gan ieceļama sienā, gan paceļama līdz griestiem.

Kas ir compact.lv?

Compact.lv nozīme ir tulkojama kā Compact. LiVing un ir itāļu uzņēmuma Clei s.r.l. veikals un pārstāvniecība Latvijas teritorijā. Veikala mātes uzņēmums ar dažādu izmēros ekonomisku mēbeļu un interjera risinājumu veidošanu nodarbojas jau no 1968. gada, bet Compact.lv veikals savus pakalpojumus Latvijas tirgū piedāvā jau no 2008. gada. Daudzi nemaz nezin to, ka ir iespējams ieekonomēt vietu ar transformējamo moduļu mēbelēm maza izmēra telpās. Pasūtījums visbiežāk tiek izpildīts vidēji divu mēnešu laikā no pilna rēķina apmaksas brīža. Šīs gultas ir viena no galvenajām veikala darbības nozarēm.

Mēbeļu interneta veikals  Compact.lv – Ienāc un izvēlies!