Māmiņdienai tuvojoties, sveicam savas mīļās mammas!

dāvana mammaiJau pavisam drīz, tepat aiz stūra (un tas nekas, ka ārā vēl šķietami auksts un vietām krīt sniegs), tuvojas vasara, saulīte, siltais un jaukais laiks. Un, protams, kā katru gadu – arī Mātes diena. Tie ir svētki, kuros varam vēl vairāk kā ikdienā godināt, mīļot, sveikt un lolot savas mammas un vecmāmiņas, jo kas gan mums ir tuvāks un mīļāks cilvēks, ja ne viņa!

Protams, lai gan mātes diena ir tikai viena diena gadā, savas mīļās mammas varam lutināt un ar mīļiem vārdiem apveltīt visu gadu. Tiesa, tieši šajā laikā varam padomāt par kādu īpašāku dāvanu mammai vai vecmāmiņai, kas iepriecinās viņas sirdi un ļaus justies īpašākai.

Lielākoties ģimenes locekļiem svētkos cenšamies dāvināt praktiskās lietas – tās, kas ikdienā būs noderīgas un pielietojamas. Tomēr šajos svētkos varam savas vismīļākās mammas sveikt ar kaut ko, kas būs ne tik daudz praktisks, kā lutinošs, patīkams un sirsnīgs.

Laiks, kad vislabākā dāvana bija paštaisīta kartiņa, ķeburiem un zīmējumiem pilna, ir pagājis un izaudzis kopā ar mums, tāpēc nu jau varam savai mammai sagādāt svētkos kādu lielāku dāvanu, kas sildīs ne tikai sirdi, bet arī būs pielietojama kādam mērķim.

Šajos svētkos vislabākā dāvana mammai ir prieks, un prieku varam gūt no dažādām aktivitātēm – viena no lieliskākajām dāvanām svētkos māmiņām – relaksācijas, SPA un atpūtas diena, kad ne par ko šajā pasaulē nav jāsatraucas, tikai jāļaujas laiskai lutināšanai. Jo māmiņas taču ir tās, kas no paša sākuma rūpējušās par mums – saviem bērniem.

Tad nu laiks dāvināt viņām vismaz dienu karaliskas atpūtas. Šādiem mērķiem varam meklēt dažādus SPA piedāvājumus, dāvanu kartes masāžām un relaksācijas kūrēm, kas ļaus justies patiešām lutinātai.

Tomēr arī pieticīgāka un vienkāršāka dāvana tiks novērtēta no ikvienas māmiņas puses, jo jebkas, ko dāvina bērni, taču ir vismīļākais un sirdij tuvākais. Te nu varam ķerties pie sirdslietiņām un arī praktiskām, bet mīļām dāvanām – silts, īpašs pleds, krūzīte ar īpašu apdruku, kāda īpaša un mīļa rotaslietas – kas nu kurai mammai tīk un noder labāk!

Pats galvenais ir neaizmirst, ka māmiņas ir jālolo un jālutina visu gadu, ja ne ar dāvanām, tad ar mīļiem vārdiem, telefona zvanu, došanos ciemos un kopā pavadītu laiku, kas ir pati labākā dāvana, ko vecāki var saņemt no saviem bērniem, kad tie izauguši lieli!