Draudzīgi auto kredīta piedāvājumi

Auto kredīts vienmēr būs izdevīgs un neradīs problēmas, ja izvēlēsieties tieši sev piemērotu summu. Draudzīgs auto kredīts pieejams bez pārspīlētiem procentiem un citiem apgrūtinājumiem, tāpēc veiktais pirkums būs daudz patīkamāks un varēsiet viegli nokārtot visas saistības. Vienmēr izmantojiet izdevību un salīdziniet sagatavotos piedāvājumus, lai auto kredīts patiešām atbilstu visām Jūsu vēlmēm!

Neesat atradis īsto auto?

Tas nekas! Šādam nolūkam varēsiet izvēlēties jebkuru summu līdz 10 000 Eur, turklāt nosacījumi būs ļoti vienkārši un draudzīgi.Salīdzinājumā ar citiem piedāvātajiem variantiem, Jūsu ieguvumi būs tādi, ka:

  1. būs vēl 30 dienas, lai atrastu auto, ko iegādāties;
  2. KASKO un ķīla nav nepieciešama.

Pēc naudas saņemšanas bankā varēsiet nesteidzīgi izdarīt savu izvēli, turklāt līguma noformēšana aizņem ļoti maz laika. Šāds auto kredīts tiek noformēts kreditēšanas centros, taču Jūs varat iegādāties auto no jebkura pārdevēja visā Latvijā.

Nosacījumi jau izvēlētam auto

Ja pirms pieteikšanās esat izraudzījies īsto auto modeli, ko vēlaties iegādāties, Jūs varat pieprasīt sev vēlamo summu līdz pat 25 000 Eur.Galvenais nosacījums ir tas, ka obligāti vajadzīga papildus apdrošināšanas polise jeb KASKO, turklāt par tās iegādi jārūpējas Jums pašam. Galvenais rūpīgi pārbaudīt, vai auto stāvoklis ir pietiekami labs un vai tas neradīs problēmas tuvākajā laikā, tādam nolūkam tiek veikta arī auto apskate kreditēšanas centrā.

Kredīta saņemšanas iespējas

Auto kredīts paredzēts cilvēkiem no 21 gada, kuriem ir regulāri ienākumi un kuri ir gatavi atmaksāt aizdevumu 84 mēnešu laikā. Protams, ka aizdevējs apskata arī iepriekšējo saistību vēsturi, Jūsu ienākumu apmēru u.c. nianses, taču tas neaizņem daudz laika un palielina drošības sajūtu visām sadarbības pusēm.Auto kredīts garantē, ka auto iegāde būs ērta un droša, tāpēc rezultāts būs vēl patīkamāks.Lai izvērtētu, kas vajadzīgs, izmanto ātro pārbaudi internetā – tas ir vienkārši un parocīgi!