Dūmvadi.

rgj.lv dūmvadiRunā, ka ragavas ir jātaisa vasarā, bet rati ziemā. Šis senais latviešu sakāmvārds ir vistīrākā  patiesība un ir attiecinās ne tikai uz ragavām vasarā, bet arī krāsnīm un dūmvadiem. Dūmvads ir viena no svarīgākajām apkures sistēmas sastāvdaļām neatkarīgi no tā, ar kādu apkures veidu māja tiek apsildīta. Dūmvadi, protams, nav svarīgi, ja savu mājokli apkurināt ar elektrību, taču šāds apkures veids, viennozīmīgi, ir ļoti dārgs un neefektīvs. Dūmvada stāvoklis ir noteicošais tajā, vai apkures sistēma strādā ar atdevi vai nē. Dūmvada vizuālais un arī tehniskais stāvoklis nosaka to vai tas ir funkcionējošs vai tomēr nepieciešams to pārbūvēt. Piemēram, ja izvēlaties savu mājokli apkurināt ar gāzes apkures katlu, dūmvadam obligāti ir jābūt oderētam. Šādi un vēl citi noteikumi par dažādiem apkures veidiem, noteikti liek apjukt cilvēkiem, kas ar to ikdienā nesaskaras, bet nevajag saspringt, jo ir atrodami dažādi uzņēmumi, kas labprāt palīdzēs ne tikai ar padomu, bet arī darbiem.

RGJ.

Kas ir RGJ? Tas ir ģimenes uzņēmums Latvijā, kas vairāku gadu gaitā ir izaudzis no 2 darbiniekiem – uzņēmuma radītājiem, līdz 14 cilvēku lielai profesionāļu komandai, kas izveidos un uzstādīs dūmvadu Jūsu īpašumā. interesanti ir tas, ka uzņēmums sevi nekad nav reklamējis, jo klientu ir pietiekoši pat tad, ja informācija tiek izplatīta no cilvēka cilvēkam. RGJ veidotie dūmvadi spēj konkurēt ne tikai Latvijas tirgū, bet arī Eiropā, kur uzņēmuma ražotos dūmvadus ir iecienījuši vācieši, kas, kā zināms, savās prasībās ir ļoti strikti, nelokāmi un prasīgi.

Dūmvadu uzturēšana kārtībā.

Lai apkures sistēma būtu pilnībā funkcionējoša un droša, tai vairākas reizes gadā ir nepieciešama diagnostika un apkope. Katrs kurināmā veids nosaka speciālu tīrīšanas un apkopes skaitu apkures sezonas laika. Skursteņslauķis veic apskati un tīrīšanu, kā arī nosaka kādas detaļas dūmvadā ir nepieciešams nomainīt (protams, ja tas tiek konstatēts). Tā pat skursteņslauķis Jūs noteikti informēs par dūmvada stāvokli un nepieciešamajiem uzlabojumiem vai remontdarbiem. Regulāra dūmvada kopšana, nodrošina apkures sistēmas ilgāku kalpošanu un izturību.