DUŠAS KABĪNES UN GRĪDAS SEGUMI VANNAS ISTABĀM.

grīdas segumsPlānojot vai taisot remontu vannasistabā, allaž vajag nopirkt lieliskas kvalitātes materiālus. Izturība pret mitrumu un augsta funkcionalitāte ir īpaši nozīmīgi faktori, ja runa ir par remontu vannasistabā.

Ja remonta darbi plānoti apjomīgi, tad svarīgi ir saprast, kādā kārtībā tie notiks.Remontējot, tiek iznesti jebkāda veida esošie segumi un mēbeles, tostarp duškabīnes un pat vanna, ja tāda ir. Tiek atstātas grīdas, sienas un griesti bez apstrādes un sagatavojušies jaunajām izmaiņām. Ātrākai darbu gaitai, celtniecības materiālus nepieciešams nopirkt laicīgi.

Ja renovācijas darbi paredzēti vannas istabā, mitrumizturīgi materiāli, piemēram, flīzes, ir obligāti. Arī sienu apdarei flīzes paredzēts kā teicams risinājums, jo ir mitrumizturīgas un ērti kopjamas, kas ir liels pluss arī tad, ja remontdarbus domājat taisīt arī virtuvē.

FLĪZES VANNASISTABĀ

Grīdas segums, sienas apdares materiāli un citi remontdarbos nepieciešami materiāli, celtniecības materiālu iepirkšanās vietnēs būs atrodami plašā izvēlē. Nepieciešamības situācijā varat prasīt padomu veikalā atrodamajiem pārdevējiem, kuri ar prieku Jums dos padomu!

Flīzes visādā ziņā būs viens no, ja ne pats populārākais grīdas seguma paveids vannas istabās visā pasaulē. Dizains un materiāli, no kuriem flīzes tiek taisītas, mūsdienās ir ārkārtīgi daudz un dažādi. Pētot ārzemju interjēra piemērus, varam redzēt, ka pat linolejs kļūst par apdares materiālu, kuru ar vien biežāk akceptē kā grīdas segumu vannas istabās.

Veikalos atrodami dažāda vizuālā noformējuma linoleji, kas nemaz neliek interjerām izskatīties lētam un vienmuļam. Linoleji ir pat ļoti praktiski un funkcionāli grīdas segumi. Labus risinājumus grīdas segumu veidiem, krāsām un flīzēm ir iespējams iegūt ikviena maciņa biezumam.

KĀ PIRKT DUŠAS KABĪNI?

Pēc remonta pabeigšanas sākas interesantākā darbu daļa – telpas iekārtošana. Pašlaik dušas kabīnes ir atrodamas daudz un dažādos dizainos un pat funkcijās. Tostarp vannu būs opcja transformēt par duškabīni, ierīkojot speciālas aizbīdāmās durvis.

Arī cenu ziņā duškabīnes ir nopērkamas vairākās variācijās. Pirms iešanas uz veikalu, iesakām saprast, ko īsti vēlaties vannasistabā iebūvēt – duškabīni ar vienkārši dušu, hidromasāžas duškabīni vai arī vienkārši vannas sienā pievienojamu paneli un aizvelkamas durvis.

Cenu starpība nebūt nav tik milzīga – sākot no aptuveni simts eiro, kas uz kopējā remontdarbu ieguldījuma fona nav nemaz tik daudz.