Ērtā fotoatjaunošana – ķermeņa “restarts”

Ādas nozīme. 

Āda ir cilvēka lielākais orgāns, kura uzdevums ir pasargāt no ārējās vides, traumām, kā arī uzturēt ķermeņa temperatūru. Tā ir arī svarīgākais maņu orgāns. Ir ļoti grūti izskatīties labi, ja āda nav tvirta, mirdzoša un veselīga. Brūns, samtains, glīti iededzis ķermenis ir daudzu sieviešu sapnis.  

 

Saules divējādā daba. 

Mēs visi gribam būt skaisti, patīkami iedeguši šodien, bet tik reti padomājam, kādi izskatīsimies rīt. Jau tūkstošiem gadu vecie ajūrvēdas raksti māca, ka saule ir jāmīl, bet no tās arī ir jāuzmanās. Tās gaisma dod organismam tik ļoti nepieciešamo D vitamīnu un vairo dzīvesprieku, bet saules ietekme uz ādu var būt arī ļoti nepatīkama.

 

Fotonovecošanās – izžuvusi un sausa āda. 

Ja Tev ir pāragras krunkas, ādas pigmentācija, redzama dehidrācija, paplašināti kapilāri vai asinsvadu zvaigznītes, tad visticamāk, Tu ciet no fotonovecošanās. Būtībā tas ir audu iekaisums, kas radies no pārlieku lielas saules iedarbības. Tas nozīmē, ka āda ir izžuvusi, sausa un neelastīga! Tā nespēj veikt savas funkcijas un izskatās nedzīva un pelēka. Tikpat akūtas problēmas ir akne, pinnes, izplūduši asinsvadi un redzamas rētas. Atceries, ka ādas stāvoklis parāda kopējo organisma veselības stāvokli.

 

Atgūsti veselīgu un tvirtu ādu! 

Lai palīdzētu Tavai ādai atveseļoties un “restartēties”, ieteicams apmeklēt fotoatjaunošnanas procedūras. Tas nav nekas saistīts ar fotogrāfēšanu, nosaukums norāda procedūras saistību ar gaismas stariem. Mūsu ādā ir pigments, kas aktīvi absorbē gaismu un atjaunošanas laikā sasilda ādas šūnu sieniņas. Ērtā fotoatjaunošana palīdz izstumt iekaisumu no audiem, radot kalogēnu un elastīnu – vielas, kas atgriež ādas elastību un tvirtumu.

 

Tiec vaļā no aknes un pinnēm. 

Ar fotoatjaunošanas palīdzību var ne tikai atbrīvoties no krunkām un pigmentiem, bet arī asinsvadu elementiem un dziedēt rētas. Efekts ir redzams jau pēc vienas procedūras, lai sasniegtu maksimālo, jāiziet vairāku procedūru kurss. Divas nedēļas pirms un pēc procedūras nav ieteicams atrasties tiešos saules staros.

 

Pasargā savu ādu. 

Lai saglabātu fotoatjaunošanas rezultātus, atceries vienmēr lietot aizsargkrēmus ar savam ādas tipam atbilstošu SPF līmeni un pasargā savu ādu, baudot saules peldes laikā, kad UV staru ietekme ir zemākā – no rīta līdz plkst. 11:00 un pēcpusdienā pēc 16:00. Tad iegūsi kāroto efektu – maigi brūnu, kārdinošu ādas toni un pasargāsi ādu, to nededzinot.