Es uzmanīgs, izvēloties biroja mēbeles!

Ikvienam, kurš kaut reizi ir meklējis piemērotas mēbeles savam mājoklim, zinās, cik tas ir grūti. Atrast pareizo izmēru, krāsu, materiālu, cenu dažkārt var būt tik sarežģīti, ka cilvēki pat piesaista interjera dizainerus, kuri viņu vietā izplāno, kādas mēbeles vislabāk iederētos katrā telpā. Un iedomājieties, kas notiek tad, ja mēbeles nepieciešams piemeklēt veselam uzņēmumam! Tas pavisam noteikti ir liels izaicinājums.

Pirmā lieta, ko vajadzētu atcerēties – tas, kādas mēbeles atrodas jūsu birojā un kā tās ir izkārtotas, spēj pateikt ļoti daudz. Gan par jūsu darbiniekiem, viņu uzvedību, stilu, gan arī vadību un viņu gaumi. Mūsdienās mēbeles birojam izvēlas, vadoties pēc vairākiem kritērijiem – tām jābūt kvalitatīvām, ergonomiskām, mūsdienīgām, kā arī, protams, par izdevīgu cenu. Apskatīsim mazliet tuvāk šos kritērijus.

Kad meklējam mēbeles mājokļa iekārtošanai, viens no svarīgiem aspektiem, kam pievēršam uzmanību, ir ērtība un patīkama atmosfēra. Ir skaidrs, ka daudziem cilvēkiem darbs ir otrās mājas, jo tur viņi pavada ļoti daudz sava laika. Tieši tādēļ mēbelēm ir ļoti liela nozīme kolektīva kopējā noskaņojuma un saliedētības uzlabošanā. Iedomājieties, ka esat iegājuši bankā. Uzreiz redzams, ka tur gan mēbeles, gan iekārtojums, gan arī darbinieku formas liecina par to, ka šī ir oficiāla un nopietna iestāde. Savukārt, ja ieiesit reklāmas aģentūras birojā, bieži vien redzēsit mūsdienīgas, oriģinālas mēbeles dažādās krāsās, formās un izvietojumos. Arī apģērba ziņā cilvēki šeit ir daudz brīvāki un var radoši izpausties.

Pirms sākat izvēlēties mēbeles birojam, jums vajadzētu zināt, ka tās iedalās divos veidos:

  • Mēbeles koplietojamām telpām. Šeit ietilpst visa ļoti plašs biroja mēbeļu spektrs, kas paredzēts dažādu funkciju pildīšanai. Tādas parasti ir: skapji dokumentiem, kurus izmanto vairākas personas, skapji virsdrēbēm, mēbeles biroja virtuvei/ēdamzonai, atpūtas zonas mēbeles.
  • Mēbeles darbinieku privātajai zonai. Kā jau nojaušat, šeit ietilpst rakstāmgaldi, krēsli, dokumentu mapes, kastes, plaukti un skapji. Tā kā biroja darbinieki lielu daļu laika pavada sēžot, ir ļoti svarīgi, lai mēbeles, kuras viņš aktīvāk izmanto, būtu ergonomiskas un nesabojātu veselību. Parasti cilvēkiem, kas veic sēdošu darbu, rodas problēmas ar muguru un rokām. Lai to novērstu, krēsliem jābūt ergonomiskiem, proti, tiem ir jābūt ar regulējamu augstumu. Labi būtu, ja arī galdu varētu pieskaņot katra darbinieka vajadzībām. Un vēl – tā kā darbinieki būs tie cilvēki, kas šīs mēbeles izmantos visbiežāk, noteikti uzklausiet arī viņu vēlmes. Viņi to novērtēs.

Izmantojot biroja mēbeles, iespējams parādīt, kāda ir vadītāja gaume. Tas redzams pēc mēbeļu formas, krāsas, materiāla, dažādām smalkām detaļām un, protams, izvietojuma. Ja vēlaties parādīt, ka esat moderns, radoši domājošs priekšnieks, izvēlieties mūsdienīgas un gaišas mēbeles, kas ražotas no viegliem materiāliem:

http://220.lv/lv/mebeles_un_interjers/biroja_mebeles