Esi gudrs un apdrošini savu mašīnu jau tūlīt pat!

Ir vairākas iespējas, kur un kādus piedāvājumus izvēlēties, tomēr katram klientam tas ir jāizlemj pašam, lai viss būtu pēc iespējas tuvāk viņa vēlmēm un iespējām.

OCTA apdrošināšana Tev būs jānoformē jebkurā gadījumā, jo visiem tas ir sen zināms, ka šāda OCTA polise ir obligāta visiem, kuriem pieder auto. Bet tas nekas, jo lētas OCTAS, kas būs draudzīgas un piemērotas katra klienta finansiālajām iespējam, nav grūti atrast, nepieciešams vien ievadīt prasītos datus, un viss notiks pāris sekundēs! OCTA polises ir pats sākums tam, lai nodrošinātu savam auto drošu nākotni, bet sev – komforta un drošības pilnu braukšanu. Visiem vienmēr jānoformē OCTAS sniegtie pakalpojumi, tomēr, kā viņi to dara, tas paliek pašu ziņā (iespējams gan internetā, gan arī kādā no iestādēm savā pilsētā vai tuvumā).

Zini, kā vari garantēt, ka katrs Tavs ceļojums un auto izmantošanas reize sagādās ne vien prieku un baudu, bet arī simtprocentīgu drošības sajūtu? Tas iespējams, ja iegādājies arī KASKO apdrošināšanu, kas darbojas reizēs, kad radīti zaudējumi zādzības, dabas stihiju vai kādu citu nepatīkamu situāciju rezultātā. Arī par to, cik jāmaksā, nebūs ilgi jādomā, jo KASKO kalkulators visu parādīs jau dažās sekundēs, Tavs darbs ir tikai ievadīt atbilstošos datus par sevi un sava auto modeli, vecumu un to, kādi būtu galvenie riski, kas varētu Tev radīt problēmas.

Tā kā KASKO cena katram tiek noteikta individuāli, vari uzzināt to arī esot mājās, jo tā tas būs daudz ātrāk un ērtāk, nekā sēdēt vairākas stundas rindās. Vienkārši atceries – viss, kas Tev jāzina, jebkurā laikā pieejams speciālajās mājaslapās!