Estētiskās injekcijas Jūsu skaistumam!

skaistuma injekcijasŠī skaistumkopšanas procedūra ir ļoti pierasta visā pasaulē, turklāt botulīnu injekcijām cilvēka organismā lieto ne tikai skaistumkopšanas, bet arī medicīniskos nolūkos. Daudziem liekas, ka šī procedūra radusiesnesen, bet tās vēsture ir meklējama vairāku gadu desmitu senā pagātnē. Iesākumā, šīs injekcijas izmantoja dažādu nervu slimību ārstēšanā, un, atklājot pozitīvās izmaiņām pacientu ārējā izskatā, šo procedūru sāka piedāvāt arī kosmetoloģijas un skaistumkopšanas lauciņā, nodēvējot tās par estētiskajām injekcijām. Estētiskās injekcijas ir kļuvušas populārasdažādu sabiedrībā populāru cilvēku vidū, jo neviens negrib acīmredzami novecot savu atbalstītāju priekšā.

Kā saprast to vai tas ir vajadzīgs?

Ņemot vērā to, ka estētiskās injekcijas atstāj iespaidu uz cilvēka ārējo izskatu, obligāti ir vajadzīgs izvērtēt to, vai tā ir vajadzīga vai nē, pat par spīti tam, ka efekts ir pārejošs.Estētiskās injekcijas nav no lētākajām procedūrām, bet arī par īsti dārgutonevar nosaukt, jo ir dažādas skaistumkopšanas procedūras, kas maksā daudz dārgāk. Tās maksā vidēji no 140 eiro un vairāk, tātad katrs var spriest par to, vai cena ir piemērota. Lielu ietekmi cenas noteikšanā nosaka ādas veids, kas katram cilvēkam ir savādāks.  Tā kā pēc injekcijām var veidoties nelieli zilumi, pietūkums un apsārtums, procedūras veikšanai vēlams izvēlēties laiku, kad nav ieplānots nekas svarīgs. Ja procedūru ir ieplānots veiktsakarā ar kāzām vai kādu citu ļoti svarīgu, iesakām botulīnu injicēt pāris nedēļas ātrāk, lai āda atpūšas un organisms veiksmīgi pielāgojies pārmaiņām.

No kā iesaka uzmanīties?

Dažas dienas pēc procedūras neiesaka nodarboties ar fiziskām aktivitātēm unir vajadzīgs izvairīties nolielas slodzes, jo tāvarētu paaugstināt asinsspiedienu, līdz ar to varētu rasties asins izplūdumi, kas būs redzami uz sejas un to neviens nevēlas.Solāriji un pirtis, dažas dienas pēc procedūras arī nav ieteikto galamērķu sarakstā.Dažas dienas vajadzētu izvairīties arī no sauļošanās pludmalē.

Kam veic šo procedūru?

Ņemot vērā to, ka botulīns ir toksīns, kas nepareizi izmantots ir ne tikai indīgs, bet arī nāvējošs, ir jāuzticas tikai speciālista veiktām procedūrām un pirms tam nepieciešams veikt rūpīgu veselības izmeklēšanu. Šīs procedūras veikšanā tiek izmantots atšķaidīts botulīnsnelielās devās, taču par spīti tam, neiesaka šo procedūru veikt atsevišķā cilvēku grupām, piemēram, piemēram, grūtniecēm un sievietēm, kuraszīda bērnu ar krūti,  hemofilijas slimniekiem un tiem, kuri slimo ar muskuļu vājumu. Ja ir iekaisusi tā vieta, kurā ir nepieciešams veikt injekciju, tad procedūru nevajadzētu veikt. Tā pat, ja lietojat antibiotikas, tad injekcijai nebūs nekāda jēga, kā arī, iepriekšējā vakarā nav ieteicams lietot alkoholu un uzdzīvot.

Vairāk informācijas: http://botulinainjekcijas.lv/skaistumam/skaistuma-injekcijas