Garm Technologies piedāvātie serveri.

garmtech hostingsViens no pirmajiem hostinga provaideriem un serveru iznomātājiem Latvijā ir Garm Technologies. Šis uzņēmums savus pakalpojumus tirgū piedāvā jau no 2001.gada un ir spējis apmierināt jau vairāk kā 5000 klientu. Uzņēmuma interneta vietnēir iespējams iepazīties ar pakalpojumu klāstu un izmaksām ne tikai serveriem, bet arī hostingam. Cenas ir piemērotas jebkuram biznesam, kas vēlas savus piedāvājumus virzīt arī virtuālajā pasaulē, tādējādi palielinot klientu skaitu un līdz ar to arī ienākumus. Cena ir ļoti noteicošs faktors kādēļ tiek izvēlēts viens vai otrs pakalpojumu sniedzējs vai prece, taču ar vietņu mitināšanu un serveru nomu ir nedaudz savādāk. Izvēloties ar IT saistītus pakalpojumus, iesakām izvelēties nevis lētāko, bet atbilstošāko un izdevīgāko variantu, lai  vietne funkcionētu atbilstoši izvēlētajiem kritērijiem un visiem drošības standartiem.Piedāvājums.

Garm Techologies piedāvā ne tikai hostinga pakalpojumus, bet arī divu veidu serveru apkalpošanu, kas nodrošinās pilnvērtīgu mājas lapas darbību un drošību, tādēļ nevajag uztraukties par to, ka dati varētu tikt nozagti un mājas lapa sabojāta. Lai serveri būtu atbilstoši, nepieciešams izvērtēt to, kāds ir mājas lapas saturs un cik lielam lokam tā ir paredzēta, jo tas pasargās lapu no pārslodzes un palīdzēs funkcionēt efektīgāk. Tiek piedāvāti sekojoši pakalpojumi:

  • Serveru noma – tiek piedāvāti trīs dažādi serveru nomas pakalpojumi, kas sava starpā atšķiras pēc serveru funkcionalitātes un, protams, cenas. Servera uzstādīšana ir bez maksas visu 3 veidu piedāvājumiem un serveru ražotājs ir Intel.
  • Serveru izvietošana – servera izvietošana un uzturēšana ir vēl viens pakalpojums, ko piedāvā Garm Technologies. Tā pat kā hostingam un serveru nomai, arī šeit pakalpojumi tiek sadalīti trīs grupās un klientam atliek izvēlēties atbilstošāko un piemērotāko interneta vietnes saturam un darbības mērķim.

Apskaties labākos hostinga piedāvājumus – http://www.garmtech.lv/

Papildus izmaksas.

Izmantojot kādu no Garm Technologies piedāvātajiem serveru nomas piedāvājumiem, jārēķinās arī ar dažiem blakus izdevumiem, kas radīsies izmantojot serveru nomu un izvietošanu. Šīs papildus izmaksas nav nekas, salīdzinājumā ar to, kāds ir piedāvājums un iegūtais rezultāts.