Iegādājies auto izdevīgāk!

Plāno automašīnas iegādi? Ja vēl neesi izdarījis izvēli par labu kādam no interesējošiem auto modeļiem, tas nekas, jo tik un tā vari pieteikties auto līzingam līdz 10 000 EUR!

Klienti jūtas droši un pārliecināti par savu pirkumu, jo vajadzīgā nauda jau savlaicīgi tiek rezervēta – auto līzings dod iespēju izvēlēties auto 60 dienu laikā pēc naudas saņemšanas.Aktuālākais piedāvājums ir 25% atlaide likmei, tādēļ Tavs pirkums būs vēl izdevīgāks un nebūs jāpārmaksā! Ja viss izdosies un Tu veiksmīgi noformēsi iegādes dokumentus, naudas atmaksai tiek doti 84 mēneši. Šajā gadījumā KASKO polise nav obligāta prasība, tās iegāde atkarīga tikai no klienta paša vēlmēm.

 

  • Jau izvēlēts auto? Ieskaties!

 

Reizēm ātrāka lēmumu pieņemšana sniedz patīkamus bonusus un šis ir viens no tiem gadījumiem, jo auto līzings jau izvēlētam auto pieejams 25 000 EUR apmērā!Plānojot iegādāties auto no citām valstīm, pirkuma veikšanas brīdī tam jāatrodas Latvijas teritorijā. Auto līzings garantē plašas iespējas, jo piešķirtie līdzekļi derīgi arī pirkumam no fiziskas personas. Atceries, ka šāda auto līzinga saņemšanas gadījumā, Tev obligāti būs jānoformē KASKO polise, tāpēc atzīmē to kā vienu no pirmajiem pienākumiem!Starp citu, līgumu slēgšana notiek gan auto tirdzniecības vietās, gan kreditēšanas centros – viss atkarīgs no tā, kur plāno iegādāties auto!

 

  • Līzinga nosacījumi

 

Pirmais nosacījums, kam vienmēr vajadzētu pievērst uzmanību, ir vecuma ierobežojums, jo šajā gadījumā tas ir no 21 līdz 70 gadiem. Aizdevējam svarīgi, lai Tavs ienākumu avots garantētu regulārus un pietiekamus ienākumus, ar kuriem bez problēmām varētu segt visus izdevumus.Lai nauda vispār nonāktu Tavā rīcība, būs vajadzīgs aktīvs bankas konts, tāpat jābūt deklarētai dzīvesvietai utt., tāpēc svarīgi,iepazīsties ar noteikumiem pirms pieteikuma nosūtīšanas – tas ļaus izvairīties no pārpratumiem un liekas laika tērēšanas! Izpildot visus nosacījumus un veicot auto iegādi, tiek garantēta auto reģistrācija uz pircēja vārda, tādēļ dokumenti uzreiz tiek noformēti kā nākas!

Uzzini vairāk- https://www.incredit.lv/lv/krediti/auto-kredits-lizings