Iegādājies sadzīves tehniku līzingā – pie brivi.lv

Ne vienmēr mums ir pieejami nepieciešamie līdzekļi, lai uzreiz iegādātos vajadzīgo sadzīves tehniku, bet bez tās ikdiena mājās var būt ļoti apgrūtinoša.

Tāpēc jāmeklē iespējas, kā iegādāties nepieciešamo tehniku, nemaksājot par to visu summu uzreiz. Un tādu iespēju piedāvā gan parastie, gan interneta veikali.

Piemēram, interneta veikals www.brivi.lv piedāvā elektropreces un sadzīves tehniku iegādāties arī ar līzinga palīdzību.

Tādā veidā klientam nav jāmaksā visa pirkuma summa uzreiz, bet jānorēķinās pēc līzinga līgumā norādīta maksājumu grafika.

 

Līzings pie brivi.lv

 

Interneta veikals http://www.brivi.lv/ sadarbojas ar divām līzinga kompānijām, kas izsniedz aizdevumus preču iegādei.

Tiek izvērtēta katra klienta maksātspēja un noteikts, kādu pirmo iemaksu un ikmēneša maksājumus līzinga kompānija var piedāvāt. Līzinga līgumu pircējs saņem kopā ar preču piegādi.

Līgumā norādīts līzinga maksājumu grafiks, klienta pienākumi un tiesības. Lai varētu saņemt preces līzingā no brivi.lv, pircējam ir jābūt regulāriem ienākumiem un stabilai darba vietai.

Pārdevējs var pieprasīt no pircēja darba vietas izziņu, kas uzdrukāta uz uzņēmuma veidlapas un satur informāciju par uzņēmumu.

Tajā tiek norādīts līzinga ņēmēja ieņemamais amats un vidējā izpeļņa.

Izziņu ar savu parakstu jāapstiprina uzņēmuma vadītājam. Šī informācija līzinga kompānijai ir nepieciešama, lai pārliecinātos par klienta finansiālo stabilitāti.

Par savām iespējām iegādāties preces līzingā klients var uzzināt, sazinoties ar brivi.lv.

 

Brivi.lv sadzīves tehnikas klāsts

 

Interneta veikali parasti var nodrošināt daudz lielāku preču izvēli nekā parastie elektrotehnikas veikali.

To pierāda arī brivi.lv preču klāsts. Katrā preču kategorijā ir liela izvēle gan modeļu, gan cenu ziņā.

Katram pircējam ir iespēja atrast tieši savām vajadzībām un mājoklim piemērotu sadzīves tehnikas ierīci.

Brivi.lv piedāvā parasto lielo sadzīves tehniku, kas ir ērti izmantojama jebkurā mājoklī un telpā, jo ierīces var novietot vienalga kurā vietā.

Tāpat var izdevīgi iegādāties iebūvējamo sadzīves tehniku, ja pircējs ir nolēmis izveidot vienotu virtuves konceptu. Iebūvējamā tehnika arī palīdz ietaupīt vietu.

Bet sadzīves tehnikas klāsts taču nebūtu pilnīgs bez mazajām un uzticamajām ierīcēm – elektriskās tējkannas, tostera, blendera, gludekļa un citām noderīgām ierīcēm, kas uzcītīgi kalpo katrā mājā.

Ja gribat uzzināt par brivi.lv pieejamo sadzīves tehniku un citām elektroprecēm, tad varat ieskatīties www.brivi.lv. Un vajadzības gadījumā ierīces iegādāties līzingā.