Iemesli, kādēļ spēļu datori ir labāki nekā konsoles

personālie datoriLai arī spēļu entuziastiem ir dažādi viedokļi, eksperti atzīst – pēdējo gadu laikā personālie datori ir bijuši soli vai pat vairākus priekšā spēļu konsolēm. Un kā tev šķiet – kura ierīce ir labāka spēlēm – dators vai konsole? Apskatīsim iemeslus, kas norāda uz PC priekšrocībām, salīdzinot ar spēļu konsolēm. Taču atceries – izvēle ir tavās rokās.

  1. Kontrole pār detaļām. Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ datori pārspēj konsoles, ir to vienkāršā pārveidošana. Lai arī PlayStation un Xbox ir populāras visā pasaulē, to detaļas nav viegli nomainīt uz jaunākām, kā arī papildināt komplektāciju. Turklāt, kamēr spēļu entuziasti iegulda lielas summas, papildinot savas konsoles, atliek tirgū ienākt jaunākam modelim, un visas viņu pūles ir bijušas veltīgas. Tā vietā PC ļauj tos mainīt un papildināt pēc sirds patikas.
  2. Labāka grafika. Lai arī Xbox un PlayStation turpina attīstīt savas konsoles, iebūvējot tajās arvien jaudīgākas sastāvdaļas, tomēr datori joprojām ir pārāki arī šajā ziņā, nodrošinot ne tikai labāku attēlu kvalitāti un spēlēšanas pieredzi, bet arī zemāku cenu.
  3. Spēlēšanas pieredze par pieņemamu cenu. Origin un Steam ir pasaulē iecienītas datorspēļu platformas, kas piedāvā daudz vairāk atlaižu un izpārdošanu nekā konsoļu tiešsaistes veikali. Turklāt, kā zināms, datoram ir plašākas pielietojuma iespējas nekā konsolēm.
  4. Spēļu bibliotēka. Ekskluzivitāte ir viena no svarīgām spēļu īpašībām, un ir daļa konsoļu spēļu, kas diez vai kādreiz būs pieejamas PC formātā. Turklāt spēļu versijas datoriem nereti tiek laistas klajā ātrāk nekā to konsoļu versijas, kas var būt apbēdinājums tiem, kas izmanto tikai konsoles. Turklāt, ņemot vērā to, cik konsoles lietotājiem jāiegulda dalības maksās un citos izdevumos, gada laikā var savākties diezgan ievērojama summa.
  5. Pielāgošana. Ir spēļu entuziasti, kas izvēlas paši uzbūvēt savu spēļu datoru, atsevišķi iegādājoties katru komponentu, taču tikpat labi iespējams personālo datoru papildināt ar dažām jaunām detaļām, iegūstot lielisku spēļu datoru jaunai pieredzei.