Iepazīsties ar vietējo dūmvadu ražotāju RGJ

Kamēr mums nav radusies saskare ar kādu konkrētu jomu vai vajadzību, nemaz neesam lietas kursā, ka Latvijā ir tik daudz dažādu ražošanas uzņēmu, kas gatavo ļoti kvalitatīvu produkciju, ko novērtē arī ārpus mūsu robežām. Bet mēs paši pērkam ārzemju ražojumus, nevis atbalstām vietējo ekonomiku un uzņēmējus, atdodot savu naudu par viņu preci. Tāpēc ir laiks mums iepazīties ar saviem ražotājiem un viņu piedāvājumu. Šoreiz nedaudz par dūmvadu ražotāju RGJ.

rgj.lv dūmvadiLatvijas ražošanas uzņēmums RGJ darbojas jau vairāk kā desmit gadus. Tas savu darbību sācis kā neliels ģimenes uzņēmums, kurā strādājuši tikai divi cilvēki, kas visus darbus veikuši ar rokām. Tomēr šajā laikā ražotne ir kļuvusi par ietekmīgu spēlētāju būvniecības materiālu ražošanas nozarē. RGJ piedāvājumā ir augstākās kvalitātes netrūsējošā tērauda un metāla dūmvadi, kas piemēroti dažādu ēku aprīkošanai. Izgatavotie dūmvadi atbilst visām augstākajām Eiropas Savienības izvirzītajām kvalitātes prasībām.

rgj.lv dumvadiRGJ piedāvājumā ir dažādi dūmvadi. Ir pieejami nerūsējoša tērauda viensienu dūmvadi, kas piemēroti uzstādīšanai jau esošajos mūrētajos skursteņos, ka vairs nav atbilstošā stāvoklī, lai labi pildītu tam paredzētās funkcijas. Šos viensienu tērauda dūmvadus viegli iemontēt esošajā skurstenī un tie kalpo kā izturīga odere, kas paildzina skursteņa mūžu, uzlabo ugunsdrošību un ļauj dūmvadam pievienot modernas un jaudīgas apkures iekārtas. Tas ir akutāls jautājums šobrīd, kad tik daudzi izvēlas modernizēt mājas un aprīkot tās ar ekonomiskākām, ekoloģiskākām un jaudīgākām apkures iekārtām, kas neprasa tik lielu laika un darba ieguldījumu. Otrs veids ir nerūsējošā tērauda dubultsienu dūmvadu caurules, kas piemērotas uzstādīšanai jebkurā ēkā gan iekštelpās, gan ārpusē, jo ir siltinātas un izturīgas pret agresīvu apkārtējo vidi. Tāpat tiek piedāvāti visi papildelementi, kas nepieciešami, lai uzstādītu izvēlētās caurules jekurā ēkā.

RGJ lielākā priekšrocība salīdzinājumā ar citu ražotāju produkciju ir konkurētspējīgā cena, jo ražotājs savu produkciju izplata pats nevis to nodod starpniekiem vai vairumtirgotājiem. Tādā veidā pircējiem ir iespēja ievērojami ietupīt un tajā pašā laikā saņemt augstākās kvalitātes dūmvadus.