reklāma internetā adwords

iMarketings  – interneta reklāmu izveide un pārvaldīšana

Mārketinga tirgus ir piesātināts. Meklējot savu īsto un veiksmīgo pakalpojuma sniedzēju var paiet krietns laiks, jo ir jāiedziļinās katra uzņēmuma darbības specifikā, sniegto pakalpojumu klāstā, jo tas nav visur vienāds. Ir aģentūras, kas vairāk darbojas ar tradicionālajiem vizuālās un vides reklāmas jautājumiem, bet ir arī otra grupa, kas specializējusies tieši interneta mārketingā. Viena no šādām interneta mārketinga aģentūrām ir iMarketings. Lai rastos priekšstats, ar ko tieši nodarbojas interneta mārketinga aģentūras, jāsniedz nedaudz padziļināts ieskats iMarketings piedāvājumā. Detalizēts izklāsts par pakalpojumiem, klientu politiku, sadarbības partneru atsauksmēm un arī pieteikšanās bezmaksas iepazīšanās pakalpojumiem ir pieejama mājas lapā imarketings.lv, bet šajā rakstā sniegsim konspektīvu ieskatu.

Klientu piesaistīšana internetā

Šī ir galvenā un plašākā interneta mārketinga aģentūras iMarketings pakalpojumu grupa. Tās uzdevums ir ar dažādiem un katram klientam pielāgotiem interneta rīkiem piesaistīt viņa biznesam un mājas lapai klientu plūsmu, to palielināt un noturēt vēlamajā līmenī. Nianse ir tāda, ka nav jāpiesaista vienkārši nejauši lapas apmeklētāji, bet gan ieinteresēti un mērķauditorijai atbilstoši klienti. Vēlamais rezultāts no katra apmeklējuma ir kāda pozitīva darbība – reģistrācija, pierakstīšanās jaunumiem, pirkuma vai pasūtījuma veikšana. iMarketings šo uzdevumu piedāvā realizēt ar vairākiem rīkiem – Google AdWords reklāmu, SEO pakalpojumiem, sociālo tīklu mārketingu, reklāmu e-pastā, remārketingu. Katram klientam tiek piemeklēts atbilstošākais veids, kā sasniegt vēlamo tieši viņa biznesa situācijā. Bieži vien ir nepieciešams kombinēt vairākus no šiem interneta reklāmas veidiem, lai realizētu klienta mērķus. iMarketings aģentūrā strādā vairāki vadošie speciālisti katrai no darbības jomām. Tas garantē, ka klients saņems individuālu attieksmi, aktīvu komunikāciju un regulāras atskaites par padarīto un sasniegto. Tajā pašā laikā ir arī tādi profesionāļi, kas nodarbojas ar projektiem, kuros jāapvieno vairāki pakalpojumi. Klientu piesaistīšana internetā ir gandrīz katra uzņēmēja un pārdevēja viens no veiksmīgas darbības svarīgiem nosacījumiem, jo interneta vide šobrīd lielākajai daļai patērētāju ir platforma, kur tiek uzņemta visa jaunākā informācija, notiek tās apmaiņa draugu un paziņu lokā, ir iespējama tiešāka komunikācija starp pārdevēju un pircēju, kā arī iespējams piedāvāt potenciālajam klientam informatīvi daudz ietilpīgāku reklāmu. Un tas viss notiek zibenīgā ātrumā. Pārdošanas nozarei interneta vide ir īsta paradīze. Bet, lai tajā orientētos un nokļūtu pie sava klienta, ir vajadzīga profesionāļu palīdzība. Tādu sniedz iMarketings pakalpojumi klientu piesaistīšanai internetā. Tiem var ērti pieteikties mājas lapā imarketings.lv

Reklāmas analīze

iMarketings darbs nebeidzas ar reklāmas izveidi un palaišanu. Tā arī tiek prasmīgi pārvaldīta. Iztrādātajām reklāmām tiek pievienots Google Analytics konts, ar kura palīdzību var veikt plašu un detalizētu reklāmas kampaņas analīzi, kas ļauj redzēt tās efektivitāti, veiksmīgos un ne tik veiksmīgos risinājumus, ko nekavējoties var apturēt vai izmainīt reklāmas uzstādījumos. Reklāmas analīzes pakalpojums ar Google Analytics palīdzību var būt arī atsevišķs pakalpojums, ko klients pasūta savam uzņēmumam un tā mārketinga aktivitātēm, lai gūtu sīku priekšstatu par šīs jomas stāvokli uzņēmumā, nepilnībām, veiksmīgajiem konunikācijas kanāliem un tiem, kas neattaisno uz tiem liktās cerības. Šī informācija ļauj optimizēt mārketinga budžetu, atteikties no nevajadzīgiem komunikācijas kanāliem vai arī mērķtiecīgi uzlabot to darbu.

Apmācības

Specifisks un ne visās interneta mārketinga aģentūrās sastopams pakalpojums, kuru piedāvā iMarketings, ir dažādas apmācības. Vairākas reizes gadā tiek rīkoti semināri, kuros aģentūras vadošie speciālisti dalās savā praktiskajā pieredzē, tiek analizēti reāli piemēri no aģentūras ikdienas darba. Šādi semināri ir lieliska iespēja jaunajiem speciālistiem uzlabot savas prasmes, papildināt pieredzi un gūt vērtīgas ideja savam darbam. Tāpat notiek arī individuāla apmācība dažādu digitālo komunikācijas kanālu pārvaldīšanā. Uzņēmumiem ir iespēja sūtīt savus darbiniekus apmācībā un pēc tam iegūto izmantot sava uzņēmuma labā ik dienu. Tā ir iespēja apgūt Google AdWords specifiku, zināšanas mājas lapas SEO optimizācijā, profesionāli pārvaldīt e-pastu kampaņas, kas joprojām ir populāras daudzos uzņēmumos. iMarketings speciālisti labprāt dalās ar savām vērtīgajām zināšanām. Piedāvātās maksas apmācības ir lieliska iespēja ikvienam interesentam pilnveidoties un paplašināt savu profesionālo kvalifikāciju.