Īstermiņa un ilgtermiņa kredīti – izvēlies piemērotāko InCREDIT GROUP

Ņemot vērā straujo dzīves ritmu, tiek meklēti arvien jauni risinājumi, kā ikdienu padarīt daudz ērtāku. Nenoliedzami, dzīvi atvieglo arī mūsdienu tehnoloģiju attīstība un interneta sniegtās iespējas. Tas attiecināms uz dažādām dzīves jomām, tostarp finansēm. Šobrīd, kad tiek piedāvāta kredīta noformēšana internetā, vajadzības gadījumā saņemt papildu naudas summu kļuvis daudz vienkāršāk.

Šobrīd pieejami dažāda apmēra aizdevumi ar atšķirīgiem atmaksas termiņiem – iespējams noformēt gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredītu.

Īstermiņa kredīti parasti tiek noformēti steidzamu situāciju risināšanai, piemēram, ja jāapmaksā kāds rēķins vai līdzekļi vajadzīgi neatliekama pirkuma veikšanai. Jāņem vērā, ka īstermiņa aizdevums jāatmaksā īsā laika posmā, tādēļ jāizvēlas tāda summa, ko pēc termiņa beigām varēsi bez problēmām atmaksāt.

Ilgtermiņa kredīti noder tad, ja vajadzīgā naudas summa ir lielāka. Kredīta atmaksa notiek ilgākā laika posmā, veicot ikmēneša maksājumus. Tā ir iespēja īstenot savas vēlmes jau tagad, bet norēķināties par tām vēlāk. Taču pirms kredīta noformēšanas rūpīgi jāizvērtē gan tā nepieciešamība, gan sava maksātspēja. Noteikti iepazīsties ar visiem līguma noteikumiem un izvērtē, vai plānotais ikmēneša maksājums neradīs pārāk lielu iztrūkumu personīgajā budžetā.

InCREDIT GROUP kredīti dažādām dzīves situācijām

Domājot par kredītņēmēju ērtībām, aizdevēji nodrošina arī vairākus specifiskus aizdevumu veidus. Piemēram, InCREDIT GROUP piedāvā ne tikai vairākus naudas kredīta veidus, bet arī patēriņa kredītu preču un pakalpojumu iegādei un auto kredītu tiem, kuri iecerējuši tikt pie jauna spēkrata.

  • Naudas kredīti paredz iespēju aizņemties līdz 5000 eiro. Atmaksas termiņš – līdz 60 mēnešiem. Izvēlei vairāki aizdevumu veidi – standarta naudas kredīts, kredīts PRIMA ar samazinātu procentu likmi, kā arī ONLINE kredīts, ko var noformēt internetā. Beidzamais variants būs piemērots tad, ja vajadzīgā aizdevuma summa nepārsniedz 1500 eiro;
  • Kredīts precēm un pakalpojumiem noder, ja finanses nepieciešamas kādas konkrētas lietas vai pakalpojuma iegādei. Aizdevumu var noformēt gan tuvākajā InCREDIT GROUP kreditēšanas centrā, gan arī pie aizdevēja sadarbības partneriem – izvēlies sev ērtāko variantu un noformē sev vēlamo aizdevumu salīdzinoši ātri un vienkārši. Pieejamā aizdevuma summa ir no 70 līdz 5000 eiro, atmaksas termiņš – 48 mēneši;
  • Kredīts auto iegādei palīdzēs īstenot sapni par jaunu automašīnu! Tas pieejams no 1500 līdz 25000 eiro apmērā un jāatmaksā 72 mēnešu laikā.

Pirms izvēlētā aizdevuma noformēšanas iepazīsties ar visiem aizņemšanās nosacījumiem. Kredīts pie InCREDIT GROUP Tev ir pieejams, ja-

  • Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs vecumā no 21 līdz 70 gadiem;
  • Tev ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu;
  • Tava kredītvēsture ir pozitīva

Lai arī kredīts ir salīdzinoši ērti noformējams, ņem vērā, ka tas būs atbalsts tikai tad, ja tiks noformēts atbildīgi, izvērtējot savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.