Izdevīgākie auto kredīta varianti

 

Ja plāno veikt vērienīgu pirkumu un saproti, ka tik ātri vajadzīgo summu nespēsi iegūt, lielisks risinājums ir drošs un draudzīgs auto kredīts.

Pieteikšanās brīdī klienti tiek dalīti divās kategorijās – vieni ir tie, kas vēl nav izlēmuši, kuru auto iegādāties, bet otri – tie, kas jau gatavi veikt darījumu. Ja atbilsti pirmajai grupai un neesi atradis auto, Tavam pirkumam tiek piedāvāti līdz 10 000 Eur ar nosacījumu, ka automašīnu izvēlēsies nākamo 60 dienu laikā.Taču tiem, kas gatavi pirkumam, aizdevējs nodrošina jebkuru summu līdz 25 000 Eur. Šajā gadījumā ir mazliet atšķirīgi nosacījumi, jo obligāti vajadzīga KASKO polise, par kuras noformēšanu atbildīgs pats klients, tāpat jaunais auto uzreiz tiek reģistrēts kā komercķīla līdz brīdim, kad atmaksāta visa summa.Izmanto visus rīkus un pieejamo informāciju internetā, lai saprastu, kā un kur iespējams noslēgt līgumu un kādas summas iespējams saņemt, tādā veidā process noritēs vēl ātrāk.

Pieteikuma anketas var nosūtīt elektroniski, tomēr, lai reāli saņemtu naudu un varētu plānot tālāko rīcību, Tev būs jādodas uz kādu no tuvumā esošajiem kreditēšanas centriem. Jau izvēlētam auto ir arī cita iespēja, kur noformēt līgumu, tas var notikt auto tirdzniecības centros, ar kuriem kreditors sadarbojas. Auto kredīts pieejams arī tad, ja vēlies iegādāties lietotu auto no fiziskas personas, tomēr jābūt ļoti uzmanīgam un jāaplūko katra auto detaļa, jāpārbauda dzinēja, bremžu u.c. nozīmīgu daļu stāvoklis, lai pirkums būtu tiešām drošs. Auto kredīts ir ērts risinājums, jo tiek sagatavots un noformēts ļoti ātri. Lai tiešām saņemtu pozitīvu atbildi, pārliecinies, ka Tavs ienākumu apmērs ir pietiekami liels, ka Tev ir derīga pase utt., citādi vari palaist garām lielisku izdevību.

Auto kredīts pieejams no 21 gada vecuma, taču svarīga arī atbildības sajūta un citi aspekti, jo šī aizdevuma piedāvātās summas ir diezgan iespaidīgas.