Izdevīgs ātrais kredīts

izdevīgs ātrais kredītsAizdevumus parasti neviens neraujas ņemt, bet ja ir radusies tāda vajadzība, tad nepieciešams izvērtēt to, pie kura kredītdevēja aizņemties. Izvēloties sev atbilstošo aizdevēju, samazinās risks, ka varētu rasties kādas problēmas aizdevumu atmaksāt. Zemāk piedāvājam ieskatu tajā, kam būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties aizdevēju un arī kredīta veidu.

Ka jāpievērš uzmanība izvēloties ātro krtedītu pakalpojumus?

Izvēloties sev piemērotāko ātro kredītu piedāvājumu nepieciešams pievērst uzmanību dažādiem aspektiem un norādē:

  • Vai pirmais aizdevums ir bez maksas vai arī tam tiek piemērota maksa;
  • Soda procentu likme – problēmu situācijas nevar paredzēt neviens, tādēļ nepieciešams izvērtēt kādas soda sankcijas tiek piemērotas kavētas atmaksas gadījumos un vai aizdevējs ir atvērts komunikācijai ar klientu;
  • Kādi ir aizdevēja nosacījumi, kredīta saņemšanai;
  • Izdevēja bankas konts – svarīgi uzzināt to, kādās bankās ir pieejami aizdevēja konti, lai saprastu, vai summu saņemsiet dažu minūšu vai dienu laikā.

0% likme – To piedāvā liela daļa ātro kredītu kompāniju

Liela daļa ātrie kredīti ir pieejami bez piemērotas procentu likmes, bet tas parasti ir jauniem klientiem, kuri tikko sākuši izmantot aizdevēja pakalpojumus. 0% likme nozīmē, ka jāatmaksā tik, cik esat aizņēmies, jo netiek piemērota maksa par kredīta izsniegšanu. Aizdevumi, kas pieejami uz laiku, kas ir ilgāks pa 30 dienām, parasti tiek izsniegti piemērojot procentu maksu, kas ir aptuveni 10% no aizdotās summas.

Vai klientam nepieciešama darba vieta?

Stabili ienākumi vai oficiāls darbs (vislabāk abi kopā) ir vēl viens svarīgs aspekts aizdevuma izsniegšanai, jo tas garantē, ka aizdevums tiks maksāts laicīgi un neradīsies problēmas ar aizdevuma atmaksu. Taču ir aizdevēji kas to īpaši nepieprasa, vien lūdz uzrādīt ienākumu lielumu un nepieciešamības gadījumā aizsūtīt konta izrakstu par pēdējiem trim līdz sešiem mēnešiem.

Darba laiks

Aizdevēja darba laiks, kurā tiek izsnigti kredīti, daudziem var likties svarīgi, it sevišķi tad, ja aizdevums ir nepieciešams steidzami. Populārākie ātrie kredīti mēdz strādāt un izsniegt aizdevumus pat līdz pusnaktij gan darba dienās, gan brīvdienās, taču ir tādi izdevēji, kas strādā nedaudz īsāku darba laiku gan darba dienās, gan brīvdienās. Ir arī tādi, kas savus pakalpojumus nedēļas nogalēs un svētku dienās nepiedāvā.

Soda sankcijas

Ātrie kredīti ir tā lieta, kas jāizvēlas īpaši rūpīgi, jo savādāk var rasties daudz problēmu, par kādām iepriekš nebijāt pat iedomājušies. Soda procenti nemaksāšanas gadījumā ir tā mazākā problēma. Ja aizdevuma atmaksa tiek ignorēta ilgstoši, tad var rasties situācija, kad tiesu izpildītājs apķīlā bankas kontus vai pat nekustamo īpašumu. Lai šādas problēmas nerastos, aicinām sadarboties ar aizdevēju un komunicēt, ja ir radušās problēmas ar aizdevuma atmaksu, lai vienotos par iespēju aizdevumu atmaksāt bez problēmām un pārlieku lieliem papildus tēriņiem.