Jaunā uzņēmuma “Sonarworks” veiksmes stāsts

            Realizējot savu biznesa ideju vienmēr pastāv iespēja radīt veiksmīgu uzņēmumu vai arī saskarties ar neveiksmi. Jauns uzņēmums vienmēr prasa lielu ieguldījumu un tā radīšana nekad nav viegla un ceļš līdz tam ir sarežģīts. Tomēr viss ir iespējams un ir ļoti daudz biznesa idejas, kuras ir izveidojušas strauji augošus uzņēmumus. Galvenais ir jāpārliecinās, ka biznesa ideja ir pietiekoši unikāla, lai spētu izdzīvot un gūt ienākumus to realizējot. Jaunais uzņēmums „Sonarworks”  ir viens no šādiem uzņēmumiem un var lepoties ar savu inovatīvo produktu un veiksmīgu biznesa attīstību. Jaunā uzņēmuma biznesa ideja ir inovatīva un ir ļāvusi uzņēmumam attīstīties un iekarot tirgu.

            Ideja par „Sonarworks” unikālā produkta radīšanu radās jau 2012. gadā, bet uzņēmums darbu sāka 2015. gadā. Jaunais uzņēmums piedāvā unikālu programmatūru, kas ļauj uzlabot esošās nepilnības skandās un austiņās. Ar inovatīvās tehnoloģijas palīdzību tika piesaistītas pirmās investīcijas no „Imprimatur Capital 2013”, lai varētu strādāt pie komandas izveides un idejas realizēšanu. Īsā laika posmā „Sonarworks”  sasniedza to, ka kalibrācijas programmatūru „Reference 3” izmanto vairāk nekā 5000 studijās visā pasaulē. Jaunais uzņēmums strauji attīstās un ir piesaistījis jaunas investīcijas. Šī gada 3. investīciju iespēju kārtā „Sonarworks” ir piesaistījis papildus 700 000 eiro un ir kļuvis par vienu no visvairāk investētajiem iesācējuzņēmumiem kopumā saņemot 1,5 miljonus eiro. Saņemtās investīcijas uzņēmums plāno ieguldīt, lai izstrādātu jaunu produktu, kurš būtu pieejams plašam lietotāju lokam. Jaunais produkts ļaus ikvienam neatkarīgi no kādas ierīces klausās mūziku, dzirdēt to tādā kvalitātē, kā to mūziķis ierakstījis savā ierakstu studijā.

            Uzņēmuma panākumu pamatā ir komanda, kuru vieno aizraušanās ar mūziku un tiek dota iespēja ikvienam komandas loceklim ietekmēt kompānijas attīstību. Kā arī panākumu pamatā ir inovatīvā tehnoloģija, kura ļauj ar programmatūras palīdzību atrast un izlabot trūkumus. Investorus pārliecināja „Sonarworks” sasniegtie rezultāti un potenciāls. Jaunais uzņēmums ir izveidojis unikālu tehnoloģiju, kā arī komandai netrūkst jaunu ideju un iestrādņu tālākai uzņēmuma attīstībai. Uzņēmums nenoliedzami ir strauji audzis, jau šī gada sakumā „Sonarworks” ieņēmumi pārsniedza uzņēmuma izdevumus, kas jaunam uzņēmumam ir liels sasniegums tik īsā laikā.

            Jaunais uzņēmums „Sonarworks” var lepoties ne tikai ar straujo attīstību un sasniegtajiem rezultātiem, bet arī ar saņemtajiem apbalvojumiem. 2016. gadā britu populārais žurnāls „Sound on Sound” atzina unikālo programmatūru par gada produktu. Šo godalgu ir saņēmušas arī citas labi zināmas kompānijas kā „Sony”, „Roland” un „Slate Digital”. Kā arī autiņu kalibrācijas programma ieguva profesionālā žurnāla „Musictech” inovāciju balvu. Balvas saņemšana norisinājās profesionālā audio izstādē „The NEMM 2016 Show” Anaheimā. Šajā izstādē pirms gana „Sonarworks” prezentēja savu austiņu kalibrācijas programmu.

            Uzņēmuma radītajā programmas pamatā ir inovatīva austiņu mērīšanas metode, kas sniedz iespēju noteikt ierīces trūkumus un tos digitāli izlabot. Šis produkts ir veiksmīgi izturējis konkurenci un ļāvis uzņēmumam attīsties.

„Sonarworks” noteikti ir viens no jaunajiem uzņēmumiem no kura var mācīties un smelties iedvesmu. Lai kļūtu par veiksmīga uzņēmuma īpašnieku ir jābūt inovatīvam un jāprot ieraudzīt iespēju realizēt savu biznesa ideju. Biznesa iespējas ir plašas atliek tikai smagi strādāt un atrast lielisku komandu, kura palīdzēs realizēt biznesa ideju. Viss ir iespējams, ja vien strādā ar lielu atdevi un nepadodas. Papildus informācija:

http://www.delfi.lv/bizness/komerczinas/sonarworks-piesaista-15-miljonus-finansejuma.d?id=47914029