Juvelierizstrādājumu interneta veikals Raro.lv

raro.lv juvelierizstrādājumiMūsdienās juvelierizstrādājumu veikali netrūkst ne uz katra ielas stūra, ne internetā, kas ir kļuvis par ļoti daudzu veikalu galveno mājvietu. To, cik veiksmīgs būs veikals un to, kadus klientus tas spēs piesaistīt, nosaka piedāvāto rotu klāsts un veids. Juvelierizstrādājumu interneta veikals Raro.lv piedāvā rotaslietas, kas ir izgatavotas vienā eksemplārā un šāds rotu izgatavošanas veids skaitās mazliet ekskluzīvs dēļ tā, ka nekur pasaulē nebūs atrodama tieši tāda kaklarota vai gredzens, kāds tiek jau valkāts. Bieži vien šis autentiskuma trūkums ir tas, kas ietekmē citu juvelierizstrādājumu veikalu darbību, jo daudzi meklē rotas tieši vienā eksemplārā. Juvelierizstrādājumu interneta veikals Raro.lv piedāvā rotas, kuras izgatavo māksliniece Ranta Roga.

Latviešu rakstu zīmes.

Raro.lv ir interneta juvelierizstrādājumu veikals, kas piedāvā rotas, kurās ir iestrādātas par modes kliedzienu pēdējā laikā kļuvušās latviešu rakstu zīmes, jeb latviešu seno dievību simboli. Veikals piedāvā rotas, kurās ir iestrādātas šādas zīmes -Zalktis, Pērkona krusts, Dieva zīme, Ūsiņš, Jumis un Māras. Latviešu senās rakstu zīmes ir ļoti spēcīgas un tās mūsdienās izmanto ne tikai rotās, bet arī apģērbā un dažādos interjera aksesuāros, jo šo zīmju klātesamība rada drošību un aizsargā no ļaunā.

Sagataves

Ņemot vērā to, ka, ja runa ir par rotaslietām, tad daudzi izvēlas tādas, kas ir izgatavotas vienā eksemplārā, turklāt ideālā variantā, ja tās tapšanā var piedalīties arī tās nēsātājs un pasūtītājs. Šādiem mērķiem ir izveidotas sagataves, ar kuru palīdzību klients un rotu mākslinieks var izveidot unikālu aksesuāru. Sagatavēs ir pieejamas auskaru aizdares un kaklarotu aizdares, ko papildinot ar sev tīkamiem un māksliniekam pieejamiem materiāliem, var izveidot par unikālu rotaslietu, kas ir piemērota katram dzīves gadījumam vai īpašiem mirkļiem.

Individuālie pasūtījumi.

Raro.lv galvenā māksliniece Ranta Roga labprāt sadarbojas ar saviem klientiem, izveidojot speciālas rotaslietas, kas veidotas pēc pasūtījuma un ļauj vaļu mākslinieces ideju lidojumam un rezultātā tiek radīts ne tikai juvelierizstrādājums, bet arī rota, ko varētu dēvēt arī par mākslas darbu.