Kā atrast izdevīgāko ātro kredītu?

viasms kredīts smsPašlaik viens no pieprasītākajiem kredīta veidiem ir ātrais aizdevums, un to izsniedz apmēram desmit dažādas kompānijas. Nereti ir grūti izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu no lielā piedāvājuma. Dažādu kredītdevēju ātrie aizdevumi atšķiras gan ar maksimālo pieejamo kredīta apmēru, gan atmaksas laiku, kā arī citiem rādītājiem. Piedāvājam jums pāris vienkāršus principus, kas ievērojami vienkāršos izdevīgākā kredīta izvēli.

Labākākā ātrā kredīta izvēli var atvieglot, sekojot dažiem soļiem. Tie ir:

•   Izvēlieties aizdevumus, kuru apmērs atbilst jūsu vajadzībām;

•   Atmetiet piedāvājumus ar pārāk mazu atdošanas laiku;

•   Pārbaudiet, vai jūs apmierina kredīta saņemšanas laiks.

Pirms salīdzināt dažādu aizdevēju piedāvājumus ieteicams pārbaudīt, vai jums tiešām vajadzīgs ātrais sms kredīts. Proti, ātrais aizdevums ir piemērots gadījumiem, kad nauda nepieciešama pēc iespējas īsākā laikā, citos gadījumos izvērtējiet iespēju saņemtkredītu bankā.

Diezgan nelielā apjoma dēļ ātrais aizdevums nav izmantojams vērienīgu mērķu sasniegšanai. Aizdevuma summa vizbiežāk ir līdz vairākiem simtiem latu, tāpēc tas ir piemērots tādiem tēriņiem, kā neliels pirkums, atlaižu piedāvājuma izmantošana, ikdienas vajadzības un citi. Daži ātrie aizdevēji gan piedāvā kredītus, kuru maksimālā summa var būt līdz 1000 vai 1500 latiem.

Lielākais pieejamais aizdevuma apmērs nav vienīgais ar ko viens no otra atšķiras ātrie kredīti, arī to atdošanas termiņš var atškirties. Prasti ātrais kredīts ir jāatdod laikā līdz 30 dienām. Tiesa, dažas kompānijas piedāvā arī daudz ilgāku atdošanas termiņu – līdz vienam vai diviem gadiem. Lielākā daļa ātro aizdevumu var būt pieejami neticami īsā laikā, un līdzekļus bankas kontā var saņemt tikai dažās minūtēs.