Kā izvēlēties labākos bērnu ratus un neapjukt plašajā piedāvājumā?

Dažādas formas, dizaini, krāsas, zīmoli, funkcionalitāte – bērnu ratus piedāvājums mūsdienās ir ļoti liels, tāpēc nepieciešams jau pirms izvēles veikšanas rūpīgi apdomāt, kādi rati bērnam varētu būt nepieciešami. Ir ļoti svarīgi iegādāties savam bērnam piemērotus ratus. Vēlamies sniegt pāris noderīgus padomus, kas jaunajiem vecākiem ļaus neapjukt un izvēlēties piemērotākos bērnu ratus savām atvasēm!

Protams, ļoti svarīgs ir bērnu ratu dizains. Vislabāk ir izvēlēties bērnu ratus, kas būtu Tev tīkamā krāsā. Ja iegādāsies bērnu ratus citā krāsā, tad noteikti vēlāk nožēlosi savu izvēli. Protams, iegādājoties, piemēram, gaišas krāsas bērnu ratus, ir jāsaprot, ka tie ilgu laiku nesaglabās savu gaišumu, tāpēc vajadzēs to pastāvīgi kopt, lai tie nezaudētu mirdzumu.

Otra svarīgākā lietas, kas jāņem vērā, iegādājoties bērnu ratus ir to riteņi. Bērnu rati ir pieejami ar dažādiem riteņiem.  Latvijas ceļi ir diezgan neprognozējami. Vietām tie ir kvalitatīvi, bet vietām diezgan bēdīgi, tāpēc vislabāk iegādāties bērnu ratus ar lielākiem riteņiem, tādā veidā nebūs jābēdājas, ka nevari viegli un bez problēmām pārvietoties pa ceļiem. Savukārt ar maziem ritenīšiem pārvietošanās sagādās diezgan daudz problēmu.

Pievērs uzmanību arī tam, lai bērnu rati būtu viegli. Vislabāk iegādāties bērnu ratus, kuru rāmis nav smagāks par 10kg, savukārt kulbai nevajadzētu būt smagākai par 5 kilogramiem. Tev nebūs ērti, ja iegādāsies pārāk smagus ratus, jo tie noteikti būs jāceļ – lai cik arī lieli Tev nebūtu roku muskuļi, labāk iegādāties vieglākus bērnu ratus. Tāpat pievērs uzmanību arī tam, lai bērnu ratus varētu viegli izjaukt un arī salikt kopā.

Protams, ļoti svarīgs kritērijam ikvienam vecākam ir arī cena. Jāsaka, ka kvalitatīvi rati visbiežāk maksā sākot no 450 eiro līdz 600 eiro. Savukārt, ja vēlēsies iegādāties ekskluzīvus ratus, tad to maksa būs vēl lielāka. Lēti rati pieejami internetveikalā:

http://220.lv/lv/preces-berniem/rati

Ļoti svarīgs ratu komponents noteikti ir arī soma, kura ir piestiprināta pie bērnu ratiem. Tajos varēsi salikt visas nepieciešamās lietas bērnam, sākot no pamperiem un salvetēm, līdz pat savam naudas makam.

Tāpat vērs uzmanību arī bērnu ratu izmēram. Svarīgi ir iegādāties bērnu ratus, kuri būtu gana plaši bērnam, lai viņš tajā justos ērti arī ziemas drēbēs. Ja iegādāsies bērnu ratus, kuros viņš jūtas ērti vasaras laikā ar plānām drēbēm, tad noteikti pārliecinies, ka bērns šajos ratos jutīsies labi arī ziemas drēbēs. Izvēloties piemērotāko ratus, noteikti pievērs uzmanību visiem nosauktajiem kritērijiem. Ļoti svarīgs ir ne tikai ratu dizains, bet arī tas, vai šie bērnu rati atbilst Latvijas ceļiem un laikapstākļiem. Protams, neaizmirsti iegādāties arī dažādus bērnu ratus aksesuārus, piemēram, pārklāju pret lietu, kā arī tīklu pret moskītiem, kas ļaus pasargāt bērnu.