Kādēļ piedāvātas dažādas polises?

salīdzini OCTATev nāksies apjaust, ka ir neticami daudz cilvēku, kas izvēlas apdrošināt savu personīgo auto, tāpēc redzamie varianti ir ļoti dažādi. Ikviens apdrošinātājs vienmēr vēlas sniegt maksimālu komfortu, līdz ar to visu būtiskāko varēs paveikt arī internetā. Tavs galvenais uzdevums ir rūpīgi izdomāt, vai vēlies saņemt kaut ko vēl papildus obilgātajai OCTA. Mājaslapā izveidotas īpašas iespējas, lai meklēšana varētu notikt pēc iespējas ātrāk.

Allaž vajag izraudzīties OCTA

Bez OCTAS polises nekādā gadījumā nedrīkst pārvietoties ar savu spēkratu, jo tā iespējams saņemt kādu sodu. Dodoties ceļojumā uz ES valstīm, būtu labi, ja Tev līdzi būtu izdrukāta aktīvā OCTA apdrošināšanas polise. Tev ir nenovērtējama izdevība iegādāties OCTA internetā, tādēļ tas iespējams arī pašā pēdējā brīdī. Visās situācijās brīvi varēsi izraudzīties sev noderīgu apdrošināšanas piedāvājumu, kas tiktu garantēts uz kādu noteiktu laika periodu. Katram no interesentiem ir jānorāda nepieciešamā informācija par sevi un īpašumā esošo auto, lai OCTAS noformēšana varētu notikt atbilstoši likumiem. Tiek pieprasīts auto modelis un tas, kādā riska klasē konkrētais klients ietilpst – salīdzini OCTA.

KASKO polises nodrošinātās iespējas

Iegādājoties KASKO, Tu uzreiz savu dārgo auto pasargāsi vēl lielākā mērā, jo šāda KASKO apdrošināšanas polise ir noderīga, kad ir noticis negadījums, laupīšana vai arī zādzība, absolūti jebkāda veida dabas nevaldāmā stihija. Ikvienam ir labāk noformēt KASKO tieši internetā, jo tas nozīmē, ka mājaslapā varēs apskatīt aptuveno cenu par pieprasītajiem apdrošinātāja pakalpojumiem. KASKO garantēs vajadzīgo palīdzību, ja steidzami vajadzīga jauna riepa vai ja Tavs auto vienkārši vairs nekustas tālāk. KASKO polise parūpēsies par ikvienu klientu arī brīžos, kad vienkārši būsi salīdzinoši tālu no savas dzīvesvietas, jo nodrošinās Tev un arī pasažieriem kādu viesnīcu un paralēli rūpēsies par attiecīgo spēkratu. Klientam allaž jāizvēlas pašrisks, par kādu summu apmaksāt atsevišķus gadījumus.