Kādi ir MinTrakTex pakalpojumi?

minitraktex.lvPēc dabas cilvēks ir sliņķis, un, ja rodas izdevība kaut ko nedarīt, vai darāmo darbu uzticēt citam, šis piedāvājums tiek momentā izmantots. Visi zina, ka pavāra taisīta sviestmaize ir garšīgāka, tādēļ arī daudzi labprāt izmanto dažādus pakalpojumus, kas palīdz izdarīt darbus ātrāk, ērtāk un kvalitatīvāk, jo to dara kvalificēts darba spēks. Šādus pakalpojumus labprāt izmanto arī Latvijā, it sevišķi tad, ja runa ir par savas apkārtējās vides labiekārtošanu un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Uzņēmums MinTrkTex piedāvā plaša profila pakalpojumus, kas saistīti gan ar rakšanas darbiem, mazās traktortehnikas nomu, kā arī teritorijas labiekārtošanu un pat kanalizācijas sistēmas izbūvi.

Viss, kas saistīts ar rakšanu!

Tieši tā, viens no uzņēmuma pamata piedāvājumiem ir saistīts ar visu veidu rakšanas darbiem, kas sevī ietver arī kanalizācijas sistēmas izbūvi, drenāžas lauku izveidi un vispārējus rakšanas darbus. Šie trīs nosauktie pakalpojumi sevī ietver vēl ļoti daudz citus piedāvājumus, kas rezultātā palīdzēs ne tikai izrakt bedri  mājas pamatiem vai kanalizācijai, bet arī apzaļumot un nobruģēt pagalmu vai dārzu. Tiek piedāvāta arī Bobcat mazo ekskavatoru noma, kas palīdzēs darbus padarīt vēl ātrāk un kvalitatīvāk, turklāt tā ir pieejama visā Latvijā, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka varbūt atrodaties pārāk tālu un šāds pakalpojums nav pieejams.

Ko vēl piedāvā?

MinTrakTex pakalpojumi sevī ietver arī teritorijas labiekārtošana, kas konkrētāk sevī ietver teritorijas apzaļumošanu un arī apkārtnes bruģēšanu. Varētu likties, ka starp tik daudz piedāvājumiem zūd padarītā darba kvalitāte, bet varam nomierināt, jo katrā jomā strādā savi speciālisti un visus piedāvātos pakalpojumus nedara tikai pāris cilvēku. uzņēmuma piedāvājumā ietilpst arī aizbraukšana pie klienta, turklāt, nav jāuztraucas par dažādām slēptām izmaksām, jo maksa par ceļu līdz klientam, jau tiek iekļauta cenā. MinTrakTex pakalpojumi ir pieejai jau teju 8 gadus, kas nozīmē to, ka uzņēmumam ir bijis gana daudz laika attīstīties un arī pilnveidoties, lai piesaistītu jaunus klientus.