Kādiem uzdevumiem izmanto trimmeri?

trimmerisKvalitatīvi un profesionāli rīki bez šaubām palīdzēs Jums pienācīgi parūpēties par pagalmā izaugušajiem krūmiem, zālienu un daudz ko citu. Labākie trimmeri ir atbilstoši katra prasībām, tāpēc neskaitāmi modeļi ir darbināmi ar jaudīga akumulatora vai elektrības palīdzību, tādēļ zāles pļaušana ir vēl ērtāka.

Visi zāles trimmeri (skatīt mājas lapā) var lieliski noderēt arī nelielu krūmu likvidēšanai, tomēr tādā gadījumā ierastā auklas spole jāaizvieto ar ripu. Trimmeris lieliski piemērots darbietilpīgiem uzdevumiem, jo tā kopējais svars ir tiešām neliels, turpretī jauda ir pietiekami liela.

Pilnīgi visi jaudīgie trimmeri būs noderīgi privātmāju iedzīvotājiem, jo nekad nebūs jāuztraucas par neizturamu troksni un citām problēmām.

Krūmgriežu izmantošanas galvenās priekšrocības

Krūmgrieži piemēroti diezgan līdzīgu darbu veikšanai, taču jāņem vērā Jūsu plānoto darbu apmērs un dažādas citas nianses. Krūmgrieži tāpat kā trimmeri piemēroti pavisam vienkāršiem pļaušanas darbiem utt., tomēr tos var droši lietot arī cietas koksnes griešanai.

Ievērojamākais pluss ir krūmgriežu milzīgā izturība un kvalitāte, jo tos apzināti veido no pašiem labākajiem izejmateriāliem, tādēļ pat aizauguši krūmi Jums neradīs raizes. Ja plānoti samērā apjomīgi kopšanas darbi un nepieciešama daudz lielāka jauda, īstais risinājums būs tieši krūmgriezis.

Atsevišķos gadījumos šie rīki domāti tikai mazu koku griešanai, tādēļ ievērosiet īpaši pielāgotus kātus utt.

Netērējiet enerģiju, izmantojiet lapu pūtēju

Lieli un mazi lapu pūtēji Jums ļaus ātrāk un ērtāk sakopt piemājas teritoriju, pietam Jums nevajadzēs tērēt savu enerģiju. Lai vēl vairāk varētu atvieglot šī uzdevuma veikšanu, dažiem modeļiem ir atsevišķa lapu iesūkšanas opcija, kas dod iespēju tās savākt vienā lielā maisā.

Lapu pūtējs būs piemērots arī Jūsu šķūnīša tīrīšanai vai, piem., ļoti vieglu atkritumu aizvākšanai no ceļa malas, tāpēc šis konkrētais rīks ir tik iecienīts un lietderīgs. Lapu pūtēju jāizvēlas balstoties uz to, kāda ir tā jauda, tieši tāpat svarīgi zināt, vai tā darbināšanai tiek izmantota elektrība vai , piemēram, benzīns.

Jūs varat izraudzīties ērtāko variantu – mugursomas tipa pūtēju, kā arī vienkāršu rokās pārnēsājamu pūtēju samērā neregulārai un īslaicīgai izmantošanai.