Kāds būtu piemērotākais skapis guļamistabai?

skapji divdurvjuJa šobrīd esi jauna skapja meklējumos, tad šī noteikti ir īstā vieta, kur smelties dažāda idejas, lai varētu iegādāties pašu piemērotāko skapi tieši savai guļamistabai.

Lai gan skapja iegāde varētu šķist pavisam vienkārša nodarbe, tomēr arī  tā prasa gana lielu iedziļināšanos, lai varētu iegādāties pašu piemērotāko skapi un galu galā nevajadzētu pārmaksāt par tā iegādi.

Cik daudz vietas ir tavā istabā?

Pirms skapja iegādes pats pirmais solis, kas noteikti ir jāveic, izvēloties pašu piemērotāko skapi, ir nepieciešams saprast, cik daudz brīvas vietas ir istabā, kuru vari atvēlēt jaunajam skapim.

Mūsdienās arvien populārāki kļūst iebūvējamie skapji, jo atšķirībā no brīvi stāvošajiem skapjiem tie aizņem daudz mazāk vietas, kā arī izskatās gana neitrāli, tāpēc neizceļas uz pārējo mēbeļu fona.

No tā tad ir atkarīgs tas, kuru skapi vislabāk iegādāties. Protams, ir ļoti svarīgi arī saprast, kādās noskaņās ir kopējais istabas interjers, lai varētu veikt nekļūdīgu izvēli.

Ir svarīgi saskaņot ne tikai istabas un skapja izmērus, bet arī tā krāsu un arī materiālu no kura tas ir izgatavots. Piemēram, ja visas mēbeles istabā ir darinātas no koka, būtu muļķīgi iegādāties metāla skapi, jo ir svarīgi izveidot harmonisku interjeru, lai viss būtu saskaņā.

Durvju izvēle

Ir pieejami dažādu durvju skapji, tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, cik durvju skapi vēlies iegādāties tu. Ir pieejami gan skapji ar vienām durvīm, gan arī skapji divdurvju.

Skapji ar divām durvīm būs ļoti piemēroti, ja dzīvo kopā ar savu mīļoto cilvēku un skapi dalāt uz diviem. Tādā veidā vienā pusē sieviete varēs novietot savas drēbes, savukārt otrā pusē savas drēbes varēs novietot vīrietis.

Savukārt, ja dzīvo viens un arī drēbju nav tik daudz, tad pietiks arī ar skapi, kas aprīkots ar vienām durvīm, jo šāda veida skapis neaizņems daudz vietas istabā.

Skapja ietilpība

Protams, viens no galvenajiem aspektiem, kuru ļoti svarīgi ņemt vērā, iegādājoties piemērotāko skapi, ir tā ietilpība. Bieži vien cilvēki iegādājas skapi, kas ir pārāk maziņš un beigās drēbes tiek sastūķētas skapī un tajā nav brīvas vietas.

Šāds variants noteikti radīs diskomfortu jebkurā mājoklī, tāpēc pirms skapja iegādes ir ļoti svarīgi saprast, cik daudz mantu tev ir un cik lielas ietilpības skapis būs nepieciešams.

Ja mantu ir ļoti daudz, tad skapji divdurvju būs paši piemērotākie, jo tādi pēc ietilpības ir daudz lielāki un tajos droši varēsi satilpinās visas nepieciešamās mantas.

Šis ir galvenās lietas, kuras ir noteikti nepieciešams ņemt vērā, iegādājoties piemērotāko skapi savai guļammistabai. Ir svarīgi aplūkot ne tikai skapja dizainu, bet arī tā praktisko pielietojumu, jo tikai tādā veidā nebūs jānožēlo veiktais pirkums!