Kas ir kredīta atmaksas termiņa pagarināšana?

Pagarināšana gan nav bezmaksas pakalpojums un mēdz svārstīties no 10 līdz 40%, kas nav maza summa. Ņemot vērā, ka Jūs aizņematies 500 eiro un vēlaties pagarināt aizdevuma atmaksas laika posmu, tad visdrīzāk Jums jārēķinās ar 50 eiro pagarināšanas maksu.

Šis arī ir galvenais iemesls, kāpēc patēriņā kredīts ir ieguvis otro vietu, pie populārākajiem aizdevuma veidiem. It īpaši, ja aizdevuma summa ir 500 eiro. Nosacījumi priekš patēriņā kredīta saņemšanas ir mazliet stingrāki, nekā ātrajiem kredītiem, taču galvenais ir, lai būtu oficiāli ienākumi, attiecīgs vecums, kā arī nevajadzētu būt nenokārtotām parādsaistībām pie citiem kredītu devējiem.

Nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, jo aizdevuma summa nav liela un kredītu devēji daudz neriskē. Tomēr, kas ir pats galvenais patēriņa kredīta maksājumus var izdalīt pa daļām līdz pat laika posmam uz 24 mēnešiem. Tas nozīmē, ka 500 eiro aizdevumu varēsiet izmaksāt, nemaz nejūtot to, ka kaut kas tiktu maksāts. Šādā veidā kredītu ņēmējiem nerodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, jo pavisam vienkārši, ikmēneša maksājums ir ļoti niecīgs. Lai aizņemtos 500 eiro, var izmantot arī pakalpojumu kredītlīnija, kas pēdējo gadu laikā ir ieguvis lielu popularitāti ar to, ka šis aizdevums ir ļoti elastīgs un ļauj klientiem aizņemties un atmaksāt aizdevumu jebkurā laika posmā.

Tomēr kredītlīnijai ir arī ikmēneša maksa, neskatoties uz to, ka šis pakalpojums tiek vai netiek izmantots, tam ir ikmēneša maksa vidēji 30 eiro mēnesī, pieskaitot vēl to, ja kredītlīnija tiek izmantota un bilance ir mīnusā, tad Jums nāksies maksāt papildus 10% mēnesī par to, ka Jūs lietojat kredītlīnijas pakalpojumu. Šie cipari var nedaudz mainīties, atkarībā no tā, kuru kredīta iestādi Jūs plānojat izvēlēties.