Kompaktas mēbeles Latvijā.

compact.lv mēbelu interneta veikalsNe visi var atļauties un arī ne katram ir obligāta vajadzība un vēlme dzīvot lielā, plašā dzīvoklī, kur vietas pietiek ne tikai pašam, savai ģimenei, bet vēl pāris cilvēkiem. Latvijā vispopulārākie standarta dzīvokļi, kas ir izmēra no 40 – 60 kvadrātmētriem. Lielākas  platības dzīvokļi, visbiežāk,  ir pārplānoti vai arī atrodas jaunos projektos vai kādās citās tamlīdzīgās ēkās. Dzīvokļa iekārtošana vienmēr ir bijusi interesants darbs – plānošana, mēbeļu un interjera priekšmetu izvietojums, apzināšanās, ko vispār ir vajadzīgs iegādāties un dažādi citi šāda tipa lēmumi. Diemžēl, mūsdienās, nez kāpēc ir tā, ka nelielas platības dzīvokļiem, ir grūti piemeklēt mēbeles, vai arī tās ir ļoti dārgas un ļoti nelielā izvēlē. Ja dzīvojat dzīvoklī, kas ir aptuveni līdz 35 kvadrātmetriem, tad varam ieteikt veikalu, kur noteikti atradīsiet savam mājoklim piemērotas mēbeles.

Compact.lv mēbeles.

Compact.lv mēbeles ir ideāls risinājums maza izmēra dzīvokļiem. Tirgū nav atrodami daudzi šāda veida specializētie veikali, kas piedāvā mēbeles neliela izmēra mājokļiem, tāpēc šī ir laba iespēja iepazīties ar plašu piedāvājumu un ļoti pieņemamām cenām. Compact.lv saviem klientiem piedāvā  itāļu, spāņu, zviedru un amerikāņu mēbeles, kas veido lielisku telpas ekonomiju, kas ir ļoti svarīgi tiem dzīvokļu īpašniekiem, kuri mitinās neliela izmēra dzīvokļos un nevēlas jau tā ne pārāk plašo telpu piepildīt tikai un vienīgi ar mēbelēm. Šis pārdevējs ir specializējies tieši transformējamo mēbeļu ražošanā, bet arī lielāku dzīvokļu īpašnieki noteikti atradīs ko saistošu un vajadzīgu sava interjeram vai atsevišķām istabām.

Transformēšana.

Kā izdevīgāk nelielā telpā ievietot gan galdu, gultu, nelielu sekciju un vēl kādu obligāti vajadzīgu mēbeli? Ļoti vienkārši – iekārtojot mājokli ar transformējamām  moduļu mēbelēm. Ja izvēlēsieties šādas mēbeles viesistabā, bērnistabā vai jebkurā citā telpā Jūsu mājoklī, ir iespēja iegūt daudz vairāk vietas un arī noteikti būs interesanti transformēt gultu par sienu, plauktu vai galdu. Veikals nodrošina iespēju  tikties ar interjera un mēbeļu dizaineri, lai veiksmīgāk varētu izvēlēties, kas nepieciešams un kas ir piemērots Jūsu mājoklim.