Kur iegādāties ērtus un kvalitatīvus bērnu apavus?

Mainoties sezonai, sākam domāt ne tikai par jauna apģērba, bet arī apavu iegādi. Parasti zinām to, kas pašiem patīk un piestāv, taču nedaudz sarežģītāka var izrādīties, piemēram, apavu izvēle bērnam. Mazā ķipara pēda pirmajos dzīves gados aug diezgan strauji, tādēļ arī kurpes un zābaciņi ir jāmaina biežāk. Turklāt apaviem ir nozīmīga loma ne tikai mazā cilvēciņa attīstībā, bet arī veselībā un labsajūtā. Vecāki arvien biežāk sāk iegādāties apavus bērniem internetā, jo tas ir ne tikai ērtāks, bet arī izdevīgāks veids, kā parūpēties par savām atvasēm. Viens no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā, kas piedāvā plašu apavu klāstu ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, ir 220.lv.

Izvēloties apavus bērniem internetā, ir jāņem vērā vairāki svarīgi faktori:

  • Materiāls. Bērnu apaviem jābūt izturīgiem, taču tajā pašā laikā arī viegliem, lai tajos būtu iespējams ērti pārvietoties un kājas nenogurtu.
  • Drošība. Tā kā mazajiem ķipariem patīk skriet, lekt, kāpt, rāpot un nodarboties ar dažādām citām aktivitātēm, apaviem jābūt pietiekami stabiliem un drošiem, lai bērna kāja tiktu pasargāta no dažādām traumām.
  • Izmērs. Pirms apavu iegādes veiciet bērna pēdas mērījumus, lai noteiktu, kāda izmēra apavi viņam nepieciešami. Brīvajai vietai kurpē vai zābakā nevajadzētu būt lielākai par 10 milimetriem.
  • Cena. Lai arī kvalitāte ir ļoti nozīmīgs faktors apavu izvēlē, ir jāņem vērā arī tas, cik izmaksā viens apavu pāris. Iepērkoties internetā, jūs daudz vienkāršāk varēsit atrast dažādus izdevīgus piedāvājumus un atlaides.
  • Dizains. Tāpat kā pieaugušajiem, arī bērniem ir savas apavu modes tendences. Lai jūsu atvase ne tikai justos komfortabli, bet arī izskatītos moderni, iesakām izvēlēties kādu no 220.lv atrodamajiem apavu modeļiem, kas piemēroti dažādām gaumēm!

Interneta veikalā 220.lv jūs varēsit iegādāties apavus gan meitenēm, gan zēniem. Lai vienkāršāk atrastu tieši to, ko meklējat, iesakām izmantot lapas kreisajā malā atrodamos filtrus. Šeit varat atlasīt sev interesējošo apavu tipu, piemēram, balerīnas kurpes, čībiņas, gumijas zābaki, iešļūcenes, kedas, kurpes, meiteņu zābaki, sandales, sporta apavi un zābaki. Ja nepieciešams, varat izvēlēties arī vēlamo apavu materiālu, preču zīmi, izmēru un, protams, krāsu.

Īpaši pieprasīti ir “Crocs” apavi dažādās krāsās, kas piemēroti gan zēniem, gan meitenēm. Ir iespējams iegādāties arī zābakus un kurpes ar dažādiem animācijas filmu motīviem. Kvalitatīvie “Crocs” zābaciņi ļaus jūsu atvasei izbaudīt pavasari, izvairoties no kāju samirkšanas savukārt ērtās un izturīgās kurpes noderēs vasaras sezonā.

Interneta veikalā 220.lv iespējams iegādāties ne tikai apavus, bet arī dažādus apģērbus, aksesuārus, smaržas, kosmētiku, preces mājai un dārzam, tehniku, datorus, telefonus un daudz ko citu. Ienāciet un pārliecinieties paši!