Labākais laiks mēnesī, kad ņemt kredītu.

ātrais kredītsUz jautājumu, kurš ir labākais laiks mēnesī, kad ņemt kredītu, visprecīzākā atbilde varētu būt “nekad”, jo parādsaistības nekad nav labas, neatkarīgi no mēneša dienas, kad tās izveidotas. Taču, ja tomēr jums ir nepieciešams ņemt kredītu, tad labāk to ņemt dienā, kad jums parasti tiek ieskaitīta alga vai neilgi pēc algas dienas. Tādēļ, ka visbiežāk datums, kurā tiek noslēgts aizdevuma līgums, ir tas datums, kurā turpmāk būs jāveic ikmēneša kredīta maksājumi. Dienas, kad saņemat algu ir labākais laiks, kad veikt kredītu atmaksu, tādējādi nekavēsiet maksājumus, neuzkrāsiet soda procentus un nesabojāsiet savu kredītvēsturi.

Arī, ja tiek ņemti ātrie kredīti, labākais laiks mēnesī, kad to darīt, ir ap algas dienu. Ja ņemat ātro kredītu, jo jums nepietiek finanšu līdzekļi, lai segtu visus mēneša izdevumus, tad centieties aizņemties naudu maksimāli tuvu algas dienai, lai samazinātu aizdevuma maksājumus. Ātrajiem kredītiem, kuriem ir augsta procentu likme, katra diena ir no svara, lai būtiski samazinātu maksājumu. Tāpat par katru kavēto dienu tiek aprēķināti soda maksājumi, kas ir ļoti augsti salīdzinājumā ar citu kredītu soda procentiem.

Otrs variants, kad labāk ņemt kredītu, ir mēneša beigas, kas arī noteiks jūsu turpmāko maksājumu datumu. Šis ieteicamais laiks ir dēļ tā, ka mēneša beigās jūs būsiet nomaksājis visus citus ikdienas maksājumus, piemēram, dzīvokļa īres maksu, un jūs skaidri redzēsiet, cik jums paliek pāri ekstra maksājumiem. Būtībā daudzi eksperti iesaka dažus mēnešus pirms kredīta ņemšanas piefiksēt, cik liela summa jums atliek mēneša beigās un no tā izsecināt, cik apjomīgu kredītu varat “atļauties”.

Tāpat skatoties no aizdevēja viedokļa, lielāku vēlmi izsniegt kredītu rodas, ja pie kredīta pieteikuma tiek pievienots bankas izraksts, kurā redzama pozitīva bilance, tas ir,tajā ir redzama pietiekami pievilcīga naudas summa, kas ir jūsu algas apmērā. Tātad arī no šī viedokļa raugoties, labākais laiks, kad ņemt kredītu, ir algas diena.

Papildus var ieteikt izmantot mazu viltību attiecībā uz aizdevējiem un to vēlmi nopelnīt. Aizdevēji, tāpat kā jebkurš komersants, vēlas nodrošināt to, ka tā klientūra un noslēgto darījumu skaits pieaug katru mēnesi. Tādēļ arī kreditēšanas aktivitātēs var novērot cikliskumu. Ja mēneša sākumā aizdevēju speciālisti ir neaktīvi un tikai pieņem kredītu pieteikumus, kurus rūpīgi izskata, tad mēneša vidū visu savu enerģiju velta tam, lai sakārtotu visu dokumentāciju, taču mēneša beigās, kad ir skaidrs, cik daudz vēl aizdevumu vēl ir nepieciešams, lai izpildītu noteikto vadības prasību, aizdevēji kļūst pielaidīgāki un izsniedz kredītus ar izdevīgākiem nosacījumiem.