Labs kafijas automāts – noderīga sadzīves tehnika gan mājās, gan birojā

Tasīte labas kafijas ir neatņemama dienas sastāvdaļa miljoniem cilvēku visā pasaulē. Kafijas dzeršana ir ne tikai veids, kā uzmundrināt ķermeni, sniedzot tam kofeīnu, bet arī rituāls ar sociālām iezīmēm, jo tas palīdz veidot sarunu, komunicēt, mazināt spriedzi un sniegt mirkli atpūtai.

Tas ļoti aktuāli ir saspringtā darba vidē – birojos, kur ir straujš darba temps un augstas prasības pret darbinieku sasniegumiem. Lai radīt harmoniskāku darba vidi un ļautu darbiniekiem atgūt psiholoģisko stabilitāti, ir svarīgi nodrošināt atpūtas zonu un vietu, kur netraucēti kaut pāris minūtes atpūsties, iedzert kafiju un sakoncentrēties nākamajam darba cēlienam.

Arī es esmu kaislīga kafijas lietotāja. Nevaru iedomāties savu rītu bez tasītes stipras kafijas. Ja nepaspēju to izdzert mājās, tad paķeru pa ceļam uz darbu kādā kioskā vai kafejnīcā. Bet ne vienmēr esmu apmierināta ar kafijas kvalitāti.

Tagad mājās un darba esmu pieradusi pie labas kafijas, jo izmantoju kafijas automātu tās pagatavošanai. Sākumā man kafijas automāta mājās nebija, bet pēc tam, kad priekšnieks to iegādājās birojam, es sapratu, kāda ir atšķirība – dzert in-cup kafiju vai tādu, kas automātā pagatavota no svaigi maltām kafijas pupiņām.

Mani nelika mierā doma, ka arī mājās jāpapildina sadzīves tehnika – ar kvalitatīvu kafijas automātu. Protams, ka tas nav lēts pirkums, ir jāatrod labas kvalitātes un cenas apvienojums.

Sev pieņemāmāko variantu atradu interneta veikalā brivi.lv, kur pieejama sadzīves tehnika plašā piedāvājumā par izdevīgām cenām. Zināju, ka pirkumu nevarēšu veikt uzreiz, tāpēc izlēmu trīs mēnešu laikā no katras algas atlikt vajadzīgo naudas summu, lai uz savu dzimšanas dienu varētu iegādāties tieši tādu kafijas automātu, kādu biju noskatījusi.

Pēc trīs mēnešiem tiešām biju sakrājusi vajadzīgo naudas summu un varēju veikt kafijas automāta pirkumu. Tas tiešām bija lieliski, ka arī mājās tagad no rītiem varēju dzert kvalitatīvu un svaigu kafiju, kas gatavota no tikko maltām kafijas pupiņām un papildināta ar pienu. Lielisks dienas iesākums!