Lensor.eu veikals.

lensor.eu kvalitatīvas kontaktlēcas 1Visi briļļu īpašnieki, noteikti zina to, cik šis prieks ir dārgs un vienmēr pastāv iespēja brilles pazaudēt – kaut kur atstāt, tās var saplīst un jāmeklē serviss, kas tās salabos. Tiem cilvēkiem, kuriem regulāri rodas problēmas ar brillēm, iesakām lietot kontaktlēcas, jo tās ir ērti lietojamas, turklāt, mūsdienās ir pieejamas lēcas, kuras nav nepieciešamība pa nakti ņemt ārā! Kontaktlēcas nemaz nemaksā daudz dārgāk par jaunām brillēm. Patiesībā, tās pat maksā lētāk, jo briļļu cenu veido gan rāmju cena, gan lēcu cena kopā skaitot. Protams, vienmēr ir iespēja iegādāties brilles, kad tiek piedāvātas vilinošas akcijas.

Kur pirkt lēcas?

Lēcas var iegādāties ne tikai optikas salonos, bet arī internetā. Turklāt, internetā šādas lietas var iegādāties lētāk. Daudziem varbūt šķiet, ka internetā iegadāties ar optiku saistītas preces ir neapdomīgi un var nākties vilties, taču vara droši apgalvot, ka laiks, kad internetā varēja iegādāties brāķus un klienti tika apkrāpti, ir beidzies. Lensor.eu ir uzticams optikas veikals internetā, kurā ir iespējams iegādāties 9 veidu kontaktlēcas, turklāt, ja vajadzīgā stipruma lēcas nav pieejamas veikalā uz vietas, tās ir iespējams pasūtīt atsevišķi. Veikals piedāvā kvalitatīvu servisu gan apmaksas, gan piegāde ziņā.

Serviss.

Lensor.eu piegādā ne tikai dažāda veida apmaksas iespējas, bet arī piegādes veidi ir dažādi un izdevīgi visiem klientiem:

  • Apmaksa – eu piedāvā par preci norēķināties dažādos veidos: izmantojot Swedbank, Seb bank, Nordea vai Citadeles internetbanku, un ir iespējams norēķināties arī ar maksājumu karti.
  • Piegāde – veikals piedāvā ļoti dažādus veidus, kā klients var savu preci saņemt. Piegāde ir iespējama arī uz citām Eiropas Savienības valstīm. Savu preci ir iespējams saņemt ar ekspresskurjeru tajā pašā dienā, ar parasto kurjeru, ar Latvijas Pasta starpniecību, Pasta stacijas un Omniva pakomātu starpniecību, tā pat pasūtījumu iespējams saņemt Statoil DUS un kādā no sadarbības optikas saloniem visā Latvijā.

Preču iegāde internetā ir ātra, lēta, ērta un izdevīga, jo ir pieejams ne tikai daudz plašāks preču klāsts, bet arī daudz zemākas cenas.