Lielākiem tēriņiem izvēlies kredītlīniju!

Atrast īsto aizdevuma veidu nav grūti, galvenais saprast, kādam nolūkam nauda vajadzīga un cik daudz plānojat aizņemties, tomēr pats elastīgākais variants ir kredītlīnija.

Situācijas mēdz būt dažādas, apstākļi un vajadzības var mainīties jebkurā mirklī, tādēļ kredītlīnija piedāvā optimāli izdevīgu un vienkāršu risinājumu.Sākumā vari izraudzīties jebkuru summu līdz 2000 Eur, taču laika gaitā šo limitu varēsi mainīt, ja vien būs tāda vajadzība.Pirms piesakies, noteikti padomā, cik ilgas kredītsaistības būtu piemērotas un cik ilgs laiks būtu vajadzīgs, lai visu atmaksātu (maksimālais termiņš ir 50 mēneši). Noformēšana ir bezmaksas pakalpojums, turklāt izveidotais līgums derīgs atkārtotai limita izmantošanai visa noteiktā termiņa laikā, taču svarīgi domāt par to, vai Tev tiešām vajadzīgi vēl papildu līdzekļi un kā tos varēsi atdot. Kredītlīnija piemērota dažādām situācijām – gan būvmateriālu iegādei, gan auto remontam, gan negaidītiem un neatliekamiem tēriņiem, tādēļ iespējams rezervēt sev piemērotu limitu.

Ieskaties un uzzini vairāk – https://www.incredit.lv/lv/jaunumi/read/kreditlinja

Piesakoties aizdevumam, noteikti iepazīsties ar prasībām, ko izvirzījis aizdevējs:

  1. klienta vecums sākot no 21 gada;
  2. teicama kredītsaistību vēsture;
  3. stabili, regulāri ienākumi.

Minētās prasības ir tikai pamats, taču klientam jādomā ar par citiem aspektiem, par plānotajiem tēriņiem utt., lai sadarbība būtu patīkama, vienkārša un izdotos saglabāt lojāla klienta statusu. Kāpēc izvēlēties tieši kredītlīniju un kāpēc tā īpaša? Pavisam elementāri – klients pats var noteikt limita apmēru, naudas izmantošana iespējama uzreiz vai pa daļām, procentu likme attiecas tikai uz to summu, ko klients reāli izmanto. Šie un citi bonusi padarīs kredītlīniju vēl patīkamāku un varēsi ietaupīt, tajā pat laikā zināsi, ka vajadzīgie līdzekļi pieejami jebkurā brīdī, atliek vien nosūtīt pieprasījuma īsziņu un rezervētā summa nonāks Tavā bankas kontā. Aplūkojot aizdevēja piedāvājumu, pievērs uzmanību aktuāliem jaunumiem, procentu likmes atlaidēm u.c. niansēm, lai ietaupītu vēl vairāk!

Tev nepieciešamā kredītlīnija tiek noformēta arī internetā, tādēļ nezaudēsi laiku un varēsi daudz ātrāk sākt rīkoties ar iegūtajiem līdzekļiem, tāpēc izmanto šo iespēju un nodrošini sev maksimālu komfortu!