Manapolise.lv – Izdevīgākie apdrošināšanas piedāvājumi Tavam auto!

Ir pakalpojumi, kurus savā dzīvē iegādājamies vairākas reizes, taču izmantojam reti vai nemaz. Viens no tādiem ir automašīnas apdrošināšana. Patiesībā, ja nekad nav bijusi nepieciešamība, izmantot apdrošināšanas kompāniju sniegtos pakalpojumus, izņemot polises iegādi, varam priecāties, jo visbiežāk šādā veidā tiek segti negadījumu un citu nelaimju radītie zaudējumi. Bez apdrošināšanas braukt nevajadzētu, un tam noteikti piekritīs ikviens prātīgs šoferis. Iepazīsimies ar automašīnas apdrošināšanas iegādes iespējām internetā.

Lielai daļa autovadītāju, it īpaši vecāka gadagājuma cilvēkiem ir ierasts, ka auto apdrošināšana tiek iegādāta, dodoties uz biroju un tur noformējot dokumentus. Vēl pavisam nesen tas tika dēvēts par drošāko veidu, kā iegādāties tieši tādu piedāvājumu, kurš jums nepieciešams. Tomēr, mainoties laikam un, attīstoties tehnoloģijām, ir pieejami dažādi citi veidi, kā nopirkt apdrošināšanas polisi. Viens no tiem – internets, ir ieguvis īpašu popularitāti.

Daudzi interneta portāli sniedz iespēju, salīdzināt Latvijā populārāko apdrošināšanas kompāniju OCTA un KASKO polišu piedāvājumus, kā arī tos iegādāties ātrā un ērtā veidā. Ja arī tu vēlies noskaidrot, kurš apdrošinātājs piedāvā tieši tev izdevīgāko polises cenu, ienāc mājas lapā Manapolise.lv! Lai aprēķinātu, cik tev izmaksās OCTA apdrošināšana, atliek ievadīt kalkulatorā savas automašīnas reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, kā arī termiņu, uz kādu vēlies iegādāties polisi. Pēc īsa brīža ekrānā ieraudzīsi vairākus piedāvājumus, sākot ar lētāko, un uzreiz arī varēsi sev tīkamāko nopirkt, lieki netērējot laiku. Polises noformēšana parasti ilgst līdz 15 minūtēm, tādēļ tu jau pavisam drīz varēsi atkal turpināt ceļu.

Lai aprēķinātu to, cik tavam transporta līdzeklim izmaksātu KASKO apdrošināšana, būs nepieciešama papildu informācija, taču pati salīdzināšanas sistēma darbojas līdzīgi, kā aprakstījām iepriekš – tev atliks tikai aizpildīt ailītes ar nepieciešamo informāciju, un jau pavisam drīz redzēsi vairākus apdrošinātāju piedāvājumus.

Lai arī kāds var izturēties skeptiski pret to, ka tik ātri un ērti iespējams noskaidrot, kura apdrošinātāja piedāvājums ir izdevīgākais, nav šaubu, ka šādā veidā jums ir iespēja iegādāties OCTA un KASKO polises lētāk vai tādā pašā cenā kā, pērkot tās pie brokera. Mūsdienās arvien vairāk apdrošināšanas kompāniju izmanto modeli, kura pamatā ir specializētu apdrošināšanas pakalpojumus sniegšana un atlīdzības pieprasījumu izskatīšana, atstājot pakalpojumu pārdošanu interneta starpnieku pārziņā. Izmantojot šādu modeli, iegūst abas puses – apdrošināšanas kompānijas nav pārpildītas ar klientiem, savukārt klienti var noskaidrot, kurš no piedāvājumiem ir izdevīgākais, pat neizejot no mājas.

Aizmirstiet gaidīšanu rindās un nīkšanu birojos, lai sagaidītu savu iespēju, iegādāties apdrošināšanas polisi. Tagad varat ieritināties dīvānā ar krūzi mīļākās tējas, un, nesteidzoties aplūkot visu populārāko apdrošināšanas kompāniju piedāvājumus vienuviet – vietnē Manapolise.lv!